La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 1-0 Barcelona | 14 Şubat | İlk Yarı | NTV

Yani düşünün haftalar önce Raul açıklama yapmıştı A.Madrid maçında Barça inşallah puan kaybeder diye geçen haftada Kaka söyledi.

İsterse sonuncu olup küme takımı olsun direnir bu maçlarda takımlar.

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 1-0 Barcelona | 14 Şubat | İlk Yarı | NTV

Barcelonanın kötü denilen eksik denilen defansı: maxvell-puyol-milito-jeffren :) bir tanesi yedek sağ bek diye kötü defans yani :D

Bu sebeble maçtan önce kuponlarımı yazdım :)

3 kupona :

1. 1-0 (çifte)

2. 0 (berabere)

3. 4-6 gol

oynadım :)

savunması kötü dediğimiz takım şuana kadar pozisyon vermediler ki şu oyunuyla ve atmosferle acayip tırstım desem yalan olmaz

İsim olarak iyi olabilirler doğru ama asıl 11nden 5 önemli eksik var Barça'da ve bunlar aynı bölgeler olunca sıkıntı oluyor, uyum form vs.

Eksikler : Yaya, Abidal, Keita, Marquez, Piqué, Dani Alves çok önemli eksikler ve hepsi defansif adamlar özellikle Piqué ve Alves bu takımın önemli oyuncuları, süpriz golcüleri. Yaya ise dirençli oyunculardan o da yok. Bu Iniesta'nın daha defansif oynaması demek böyle düşünün olayları.

Üst Alt