La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | İlk Yarı | NTV

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ibraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Cevap: La Liga 22.Hafta | Atletico Madrid 2-1 Barcelona | 14 Şubat | İlk Yarı | NTV

bizim de bu hatalari degerlendirmemiz lazim

Gol Zlatan attı :)

4-6 gol olan kuponum yatcak ben şimdiden söyleyeyim. 7 gole rahat giderler:)

ama ibo ya baksanıza.golcü dediğin böyle sakin olacak.Ayağını hafif uzattı dikildiği yerden, tak gol oldu :)

Alın size Madrid işte :) Adam paylaşımı sıfıra yakın:)

Arkadaşlar bu maç referans değildir, olamazda. O ülkenin derbi ve önemli maçlarından konsantrasyon farkı var ve Barça'da önemli 3 isim yok sahada Alves-Pique-Yaya. (diğerlerini geçtim)

Barça'nın nesi eksik. Valdes, Puyol, İniesta, Keita, Xavi, Messi, Pedro, Ibrahimovic. Bunlar yedek oyuncularmı ?

ne korkuyorsunuz athletico nun rakibi barça diye izliyorsunuz rakibinizi iyi tanıyamamışsınız potansiyel olduğu doğru tabi ama çok şişirmeyin athletico yu diğer maçlarını izleseydiniz pek ürkmezdiniz .

Madris defans elemalarının boy ortalaması düşük ve yan toplarda sıkıntı çekiyorlar.Bu zaaftan yararlanıp gol atabiliriz diye düşünüyorum.Yani duran toplardan..

Üst Alt