# Lacina Traore - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Mutlu Sona çok yakın-Traore !

Sanmam transfer edileceğini çünkü Barrusso'dan beri dünyaca ünlü olmayan birini transfer etmedi Galatasaray yönetimi. Baros ve Jo'ya alışmış bir taraftara 19 yaşında Romen liginden bir forvet getirirseniz yabancı kısıtlamasının olduğu bir ligde büyük bir risk almış olursunuz. Yabancı hakkı sınırsız olsa alınırdı diyeceğim ama yabancı fazlalığının olduğu ve dünya çapında transferler yapmaya alışan Galatasaray yönetimi böyle bir transfere yönelmez.

Yalan haber. Jo' nun performansı birilerini korktumuş. Jo %99.9 Galatasaray'a bonservisiyle gelecek. Bu mesajımı da unutmayın. Alıntı yapın :D

Arsenal, Napoli, Galatasaray vb takımlar bir oyuncuyu isteyecek ve o oyuncunun bonservisi 1.75 milyon euro olacak. Sallama haber.

Ama yabancı kontenjanı kaldırılırsa bu tür oyuncular alınmalı.

Sizin gibilere var ya Cihan'lar, Ismail Gulduren'ler, Semih'ler yakisiyo. Birakin bu milliyetci ayaklarini. Siz ayni cikolataya 20 lira mi verirdiniz 100 lira mi? Biraz mantik yurutun. Kurnaz Anadolu kuluplerine yonetimin prim yaptirmamasi ayakta alkislanacak bir durum. Sizin bunu desteklemeniz lazim, kosteklemeniz degil.

Sanmam transfer edileceğini çünkü Barrusso'dan beri dünyaca ünlü olmayan birini transfer etmedi Galatasaray yönetimi. Baros ve Jo'ya alışmış bir taraftara 19 yaşında Romen liginden bir forvet getirirseniz yabancı kısıtlamasının olduğu bir ligde büyük bir risk almış olursunuz. Yabancı hakkı sınırsız olsa alınırdı diyeceğim ama yabancı fazlalığının olduğu ve dünya çapında transferler yapmaya alışan Galatasaray yönetimi böyle bir transfere yönelmez.

Kontenjan artarsa böyle transferler de olacak. 7+3 falan olursa mesela düşün. 7 yıldız futbolcu + (2 gelecek vaadeden + 1 tecrübeli yedek).

Cevap: # Lacina Traore

'Yüzde 70 iş bitti!'

FANATİK'in sorularını cevaplayan Traore, Galatasaray'la büyük oranda anlaştıklarını söyledi.

FANATİK’in sorularına içtenlikle cevap veren Lacina Traore, “Menacerimle konuştum ve bu işin yüzde 70 bittiğini söyledi. Büyük bir sürpriz olmazsa, Galatasaray’da oynamak istiyorum” dedi. Daha 3 gün önce vatandaşı Keita ile konuştuğunu belirten genç golcü, “Bana Türk futbolu hakkında önemli bilgiler verdi. Galatasaray’ın çok büyük bir kulüp olduğunu, günlerinin çok güzel geçtiğini söyledi. Türk yemeklerine bayılıyormuş. Bu konuşmadan sonra ilk tercihim hep Galatasaray olacaktır. Çünkü başka teklifler de alıyorum. Arsenal de bunlardan biri. Rijkaard da Wenger de büyük hocalar. Baros’a hayranım, Galatasaray’a gelirsem onunla birlikte oynamaktan büyük keyif alırım” açıklamasını yaptı.

Tamam biz almayalım bu tarz topçuları,Gençlerbirliği alsın 1 sene oynatsın ondan sonra Lokomotiv Moskova gelsin 4 milyon euro versin Cavcav'dan alsın,2 sene de orda oynayıp Tottenham 8 milyon euro verip alsın,31 yaşına geldiğinde de bize gelir mi acaba diye kendi kendimize soralım ?

Franck Ribery'yi aldığımızda hanginiz tanıyordu ? Anelka'nın bonusu diye şamaroğlanı yapmaya çalışan ezeli rakibimizi Ribery oynamaya başladıktan sonra şamaroğlanı yapanlar biz değil miydik ?

Ben izlemedim bu oyuncuyu ama mutlaka genç yabancı almak zorundayız.Şu an 6+2 yabancı kontenjanı var.Bizde Leo,Neill,Elano,Keita,Jo son maçta ilk 11de oynadı.Kewell ve Baros da sakat olmasa mutlaka 1 i oynayacaktı.Ya da ikisi birden oynayacaktı.Ya Jo ya da Baros yedek kalacaktı.Baros,Kewell,Jo bu oyuncuların yedekte durmasını bekleyemezsin mutlaka genç ve geleceği parlak oyuncular alınmalıdır.

"Yüzde 70 bitti"

Traore, Galatasaray'la büyük oranda anlaştıklarını söyledi.

Fanatik gazetesininin haberine göre, Lacina Traore, “Menajerimle konuştum ve bu işin yüzde 70 bittiğini söyledi. Büyük bir sürpriz olmazsa, Galatasaray'da oynamak istiyorum” dedi.

Daha 3 gün önce vatandaşı Keita ile konuştuğunu belirten genç golcü, “Bana Türk futbolu hakkında önemli bilgiler verdi. Galatasaray'ın çok büyük bir kulüp olduğunu, günlerinin çok güzel geçtiğini söyledi. Türk yemeklerine bayılıyormuş. Bu konuşmadan sonra ilk tercihim hep Galatasaray olacaktır. Çünkü başka teklifler de alıyorum. Arsenal de bunlardan biri. Rijkaard da Wenger de büyük hocalar. Baros'a hayranım, Galatasaray'a gelirsem onunla birlikte oynamaktan büyük keyif alırım” açıklamasını yaptı.

Kaynak: Fanatik

15726_353725831443_6318661443_3727063_7308924_n.jpg

Fildişi Sahilleri'nden bir arkadaşıma sordum, Türkiye'nin Ersen Martin'i dedi :)

Transfer edilir de patlama yaparsa bu post'u yemeye hazırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt