# Lacina Traore - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Lacina Traore

Olabilir aslında 19 yaşındaymış 2 metre boyu var eğer bizimkiler hakkaten izleyipte beğendiyse helal olsun derim...

Adnan Polat yönetiminin transferlerine güvenim sonsuz...

Ama tabi bu transferin daha çok Keita için yapılmış olacağını düşünüyorum yalnız kalmasın diye..

videolarını izledim, bildiğin azman yahu :eek: keita bu çocuğunun aklını çelerse gelir. çok büyük iş yapmış olur yönetim.

Bu cocuk yeni Adebayor olur mu olur. Internetten izledigimiz kadari ile kumas iyi, ama Romanya liginin kaliteside maglum. Zira iyi futbolcu cikarmakta istikrar yakalamis Fildisi sahillerinden genc bir yetenek, cuzi bir bonservis bedeline denemekten zarar gelmez diye dusunuyorum.

Bu cocuk yeni Adebayor olur mu olur. Internetten izledigimiz kadari ile kumas iyi, ama Romanya liginin kaliteside maglum. Zira iyi futbolcu cikarmakta istikrar yakalamis Fildisi sahillerinden genc bir yetenek, cuzi bir bonservis bedeline denemekten zarar gelmez diye dusunuyorum.

Hırvat liginin kalitesi çok mu iyi de eduardo da silva ordan arsenal e gitti?

Veya sırp ligi çok mu kaliteli de her sene 2 3 tane oyuncuyu man utd a chelsea ye satıyorlar..

İyi topçu heryerde iyi topçudur.

Hırvat liginin kalitesi çok mu iyi de eduardo da silva ordan arsenal e gitti?

Veya sırp ligi çok mu kaliteli de her sene 2 3 tane oyuncuyu man utd a chelsea ye satıyorlar..

İyi topçu heryerde iyi topçudur.

2-3 oyuncu veriyoda ne oluyo? Matic kac macta oynadi bu sezon? Ustelik Traore'ye kotu falan demedim, hatta iyi diyebilecek kadar da izlemedim aslinda ama iyi kumas. Zira begenilmeyen Nonda'nin Dinamo karsisinda gol show yaptigini, dokulen Fener'in Steaua'yi icerida disarida ezdigini, Tabzon'dan 3 yiyip Dinamo'yu paramparca ettigimizide biliyoruz. Onun icin bana Rumen ligini anlatma. Iyi oyuncu elbette ki iyi oyuncudur, o ligden Christian Chivu'larin ciktiginida biliyoruz.

Adamı izlemek lazım 19 yaşında şayet iyi oyuncuysa hakkaten iyi transfer olur,nasıl performans göstereceği bilinmeyen Sercan Yıldırıma 11 milyon € vereceğimize 4-5 milyon €'ya 2 metrelik bu çocuğu alırız..

Ayrıca Keita faktörüde var hücum bölgesinde iyi anlaşıbilirler..

Adamı izlemek lazım 19 yaşında şayet iyi oyuncuysa hakkaten iyi transfer olur,nasıl performans göstereceği bilinmeyen Sercan Yıldırıma 11 milyon € vereceğimize 4-5 milyon €'ya 2 metrelik bu çocuğu alırız..

Ayrıca Keita faktörüde var hücum bölgesinde iyi anlaşıbilirler..

10 numara görüş hocam.Ama bir yandan yerli forvetin olması da gerekli gibi.ancak 11 mio gibi rakkamlar çok ciddi rakamlar.O fiyata nice genc golculer alınır..

Bizde her jenerasyonda birbirinden büyük yetenekler çıkar ama 10'da 8'i kaybolur gider, kalanlardan birini basın yer bitirir, diğeri de kaçıp kendini kurtarırsa amenna yoksa onun sonu da aynı olur.

Ama bu ülkeler de işler bizdeki gibi yürümüyor. Beğenmediğin Romanya, Sırbistan falan belli bir futbol ekolünden gelen ülkeler. Bizden yetenek çıktığında, Sergen gibi parayı bulunca atçı olur, Romenlerden çıkınca Hagi oldu.

Sırp, Hırvat, Boşnak liglerine falan bakıp da futbol kalitesiz buralardan futbolcu çıkmaz falan demek, içi boş bi söylemden öte gitmez. Yugoslavya Federasyonu(Sırbistan, Hırvatistan, Bosna-Hersek) dağıldığından beri, toparlanamadılar orası ayrı... Hele Sırbistan'ın durumu daha da vahim, onlar hala kendi aralarında bölünmeye devam ediyolar. (Sırbistan, Karadağ) Tüm bunlara rağmen Yugaslav ekolü gibi sağlam futbol temelleri olan ülkeler bunlar.

Tüm iç karışıklıklara rağmen son yıllarda Avrupa futboluna kazandırdıkları isimlere bakarsanız, ne demek istediğimi anlarsınız:

Dejan Stankoviç, Dragutinoviç, Nemanja Vidic, Jankoviç, Kuzmanoviç, Zigiç, Panteliç(Sırbistan)

Vusiniç, Jovetiç (Karadağ)

Luka Modriç, Robert Kovaç, Vedran Corluka, Niko Kovaç, Dario Srna, Klasniç, Petriç(Hırvatistan)

Misimoviç, Edin Dzeko, Ibiseviç, Müslimoviç(Bosna)

O liglerden çıkan yabancı oyuncuya örnek de Eduardo. Hoş onu devşirdiler ama :)

2-3 oyuncu veriyoda ne oluyo? Matic kac macta oynadi bu sezon? Ustelik Traore'ye kotu falan demedim, hatta iyi diyebilecek kadar da izlemedim aslinda ama iyi kumas. Zira begenilmeyen Nonda'nin Dinamo karsisinda gol show yaptigini, dokulen Fener'in Steaua'yi icerida disarida ezdigini, Tabzon'dan 3 yiyip Dinamo'yu paramparca ettigimizide biliyoruz. Onun icin bana Rumen ligini anlatma. Iyi oyuncu elbette ki iyi oyuncudur, o ligden Christian Chivu'larin ciktiginida biliyoruz.

Sana birşey anlatmıyorum, alakasız şeyleri tartışıyorsun bana rumen ligine güvenebilirmiyiz dedin ben de sana örneklerle cevap verdim. Ayrıca sen kendin diyorsun iyi oyuncu heryerde iyi oyuncudur diye, demekki lige bağlı değil bu işler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt