Latovlevici Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Galatasaray'da İddiası!

Hayırlı olsun 550 bonservis 800 yıllık sözleşme 1+1 miş. Şuan sakatmış sakatlıktan nasıl döner bilmiyorum umarım bu sene Linnesle idare eder.
Hayırlı olsun

Acikcasi simdiye kadar aldigimiz oyunculara baktigimizda hic uygun birisi degil, sakatligi da henüz gecmemis.

Rahman Baba'yi 1 sene kiralasak aslinda daha iyi olurdu. Yine de Asamoah'a garanti gözüyle bakiyorsa yönetim idare edebilir Lato.

Ali Naci Küçük*@AliNaciKucuk

Latovlevici, G.Saray'a hayırlı olsun Sözleşme: 1+1 yıllık Bonservis: 550 bin euro Yıllık Ücreti: 800 bin euro Yarın sabah sağlık kontrolü

ali naci ye o kadar uyuz olmuşum ki verdiği transfer haberi bile beni irite ediyor. neyse inş de jong gibi iş ahlakından yoksun biri değildir lato, oyunculuğuna zaten laf edilmez. karakteri önemli bizim için.

Acikcasi simdiye kadar aldigimiz oyunculara baktigimizda hic uygun birisi degil, sakatligi da henüz gecmemis.

Rahman Baba'yi 1 sene kiralasak aslinda daha iyi olurdu. Yine de Asamoah'a garanti gözüyle bakiyorsa yönetim idare edebilir Lato.
Chelsea Rahman'ın dinlenmesi gerektiğini açıklamıştı iyice güçlenmeden idmana çıkarmayacaklardı.

Toplu idman fotosu başka zamana ait olabilir. O iş yaş.

Bu şartlara müthiş anlaşma. Karabük başkanı onca şeye rağmen bize karşı insafli

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

luk shaw filan gelmeyecekti şu saatten sonra 31 ağustosu geçtiğin an kiralık işi çok zor. tüm avrupa kulüpleri planlamalarını yapmış bitirmiş oluyor. ancak ligden veya güney amerikadan oyuncu alabilirsin güney amerikadan 4-5 mio ya getireceğin adamda her zaman risk taşır. latoyu enazından tudor tanıyor biz maçlarını izledik maliyet çok az. f/p olarak işimizi görebilecek bir adam bence değerlendirmeyi bu şekilde yapmak lazım. baba rahman filan gibi sağlam mı sakat mı belli olmayan adamları önermemek lazım sırf konuşmak için.

Bu transfere 4-5 gün önce maliyeti uygunsa olabilir, fazlaysa gereksiz hamle demiştim. Maliyetleri beklediğimden ucuz.

Üst seviye performans beklenemez kendisinden ama tekniği çok iyi. Ortaları ve frikikleriyle fark yaratır. Linnes'e göre ağır denebilir. Bence iyi rekabet olacak.

En azından bu seneyi kurtarır bu ikili.

Ortaları çok iyi, vidyolarda öyle. Hayırlı olsun, inşallah başarılı olur takımın genel yapısına uyum sağlar.

?❤️

Üst Alt