Latovlevici Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Galatasaray'da İddiası!

Bein'de girmiş haberi hayırlı olsun.

beIN SPORTS Türkiye‏Onaylanmış hesap @beINSPORTS_TR 5 dk.5 dakika önce
Daha fazla
Galatasaray, Latovlevici'nin transferi için Kardemir Karabükspor ile prensip anlaşmasına varıldığını duyurdu.

Toplamda 1.3 milyon euroya gelmiş olacak 2 maç kazanırsa parasını kat kat çıkarır fena değil şu zamanda alabileceğimizin en iyisini almış oluruz. Zaten dünyada solbek kıtlığı varken kiralayacqgin avrupadan herhangi bir oyuncu aynı paraya gelirdi. Ocakta asamoah'a imza artırılır yazın teşekkür edilir yollanır belki iyi performans verir bonservis bile kazanırız belli olmaz şu devirde

550 bin euro bonservis ve 1+1 sözleşme ise güzel hamle

VTR-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Asamoah gelene kadar götürsün mantığı çerçevesinde yapılabilecek en iyi transferlerden biriydi, bundan sonra iş sezon sonuna kadar Asamoah'ı almakta.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kısıtlı zamanda yapılacak en güzel hamle. Sözleşmesi de gayet uygun.

İzleyenler az çok biliyordur. Yıldız sevdası ile beğenmeyen arkadaşların ise izledikçe fikirlerinin değişeceğini umut ediyorum.

Bu seneyi çok rahat idare edebilir.

Asamoah'la kıyaslama yaparsak hata yaparız. Son dakikaya kadar şartlar zorlandı ama Juve vermedi. Yazılan rakamlar doğruysa lig için iyi transfer. Oyun stilimize de uygun.

Ayrıca şu kanat ve beklerle Eren de sonradan girip çok gol atar.

Strinic'e söverken başımıza bunların gelebileceği aklıma gelmişti ama bu sefer olmaz diyordum, yine oldu. Juventus'un Spinazzola'yı alamayıp Asamoah'ı satmayacağını göz ardı ederek hata yaptılar ama en azından en iyisi için uğraştılar, iyi niyetliler buna da şükür.

Bu arkadaş için de 1+1 yapılacaksa sözleşme idarelik alınabilir fazlası zarar olur.

rahat olun, ben geçen sene Karabük'ü Tudor döneminde adeta alıcı gözle izliyordum. Baya sempatim oluşmuştu o dönem. Latovlevici'yi hoca adeta oyun kurucu gibi kullanıyordu.

Baya iyi verim almıştı ve bana göre en azından ilk yarının en iyi sol bekiydi. İkinci yarı Tudor gidince performansı biraz düştü.

Üst Alt