Latovlevici Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Galatasaray'da İddiası!

İnsan gibi soru sorduk forumun amacı bilgi paylaşımı değil mi? Biz gerekli bilgileri gereken yer ve zamanda paylaşıyoruz.

Gerçi muhtemelen senin gibi Marsilya bebelerinin mabadı Fransa'nın köyünde yaşıyor diye kalkık oluyor, hoşgörücez napalım.

N'apalım, Fransa'nın gözbebeğinde yaşıyorsak suç bizim mi anlamadım ki :red:

686.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Ofansif özelliği çok iyi bir oyuncu, defansif yanı biraz zayıf, sert ortaları iyiydi takip ettiğim kadarıyla, umarım tutar ve faydalı olur, büyük ihtimal seneye asamoah gelecek, gelene kadar idare edeceğiz

Seviyeye atlamamıza ihtiyaç mı var mı sence? Avrupa'da bile oynamıyoruz.

Oyuncuya sallayan birkaç kişi ya izlememekten yada yıldız transfer istediğinden sallıyor.

Asamoah olmadı, ardından ağlayacak değiliz. Seneye Avrupa için gerekli hamle yapılır. Belki Asamoah alınır bilemeyiz.

Önemli olan bu seneyi idare etmek. Linnes'e birşey olduğunda Tarık yada Hakan Balta görmek isteyen varsa ben bilemiyorum. Futbolu unutsunlar açıkcası.

Önemli olan ise Tudor'un tanıması. Gerçekten başarılı performans sergiledi. Eğer transfer olacaksa sözleşme şartları önemli sadece. Yıl + maaş uçmamak lazım.

yazdıklarınıza katılıyorum; sadece ''avrupada bile oynamıyoruz'' konusu dışında. çünkü bu sene ligte kesinlikle şampiyon olmalıyız (özellikle bu kadar harcama yapılmışken). bunun için de sağlam bir kadro kurulmalı. avrupada varmışız gibi...

Fernando Muslera (31)
Mariano Filho (31)
Maicon Roque (28)
Jason Denayer (22)
Martin Linnes (25)
Iasmin Latovlevici (31)
Fernando Reges (30)
Badou Ndiaye (26)
Youness Belhanda (27)
Sofian Feghouli (27)
Garry Rodrigues (26)
Bafetimbi Gomis (31)
12 kişilik yabancı kadrosu fena olmadı iyi kötü iş yapacak yerlilerde var geçen seneden daha rekabetçi olacağımız kesin

Makul bi transfer olmuş bence.Hem Linnes'le rekabet içinde olurlar hem rotasyon için önemli bi takviye hem de ligi bilen maliyeti uygun bi transfer.Önümüzdeki sene Asamoah'ı alabilirsek opsiyonu kullanmaya da gerek kalmaz böylelikle.

yazdıklarınıza katılıyorum; sadece ''avrupada bile oynamıyoruz'' konusu dışında. çünkü bu sene ligte kesinlikle şampiyon olmalıyız (özellikle bu kadar harcama yapılmışken). bunun için de sağlam bir kadro kurulmalı. avrupada varmışız gibi...

Zaten sağlam bir kadro kuruldu. Sol bek rotasyonu dışında. Şu zamanda saçma sapan oyunculara 4-5 M verip elinde patlayacağına bu oyuncu ile sezonu rahatça idare edebiliriz.

Zaten seneye Avrupa için gerekli takviye yapılacaktır.

Fernando Muslera (31)
Mariano Filho (31)
Maicon Roque (28)
Jason Denayer (22)
Martin Linnes (25)
Iasmin Latovlevici (31)
Fernando Reges (30)
Badou Ndiaye (26)
Youness Belhanda (27)
Sofian Feghouli (27)
Garry Rodrigues (26)
Bafetimbi Gomis (31)
12 kişilik yabancı kadrosu fena olmadı iyi kötü iş yapacak yerlilerde var geçen seneden daha rekabetçi olacağımız kesin

Kadroya 11 yabancı yazabiliyoruz. Otomatikman Lato kadrodışı rotasyon olacak.

Üst Alt