Latovlevici Galatasaray'da İddiası! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Latovlevici Galatasaray'da İddiası!

Eğer gerçekse bu olay hayırlı olsun diyelim 1 yıllık sözleşme mantıklı
Asamoah ile devre arası anlaş sene sonu gelsin bedavaya

Sene sonuna kadar Linnes-Lato götürür elbek sol beki ...

Bu adam bizde sol açık oynar, ligde böyle sol ayağı olan adam yok resmen.

Temposunu bilmiyorum ama defansı zayıf izlenimi aldım muhtemelen ikinci hamlesi olmayan bir adam bu da büyük maçlarda baş ağrıtır. Baskılı oynadığımız iç saha maçlarında beklenenden fazla katkı verebilir.

Temposunu bilmiyorum ama defansı zayıf izlenimi aldım muhtemelen ikinci hamlesi olmayan bir adam bu da büyük maçlarda baş ağrıtır. Baskılı oynadığımız iç saha maçlarında beklenenden fazla katkı verebilir.
iç sahada rakibi ablukaya almak için sol öne konup orta ile eren gomis kafa golü aranabilir.Zira rakip kapanınca rodrigues pek etkili olamıyor.

en büyük katkı beklediğim konu bu..Özellikle skora ihtiyacımız olduğunda iyi orta yapan adamlar lazım Eren-Gomis gibi 2 kafa canavarımız var.. Linnes içe kat eden bir bek illa 2ye 1lere falan girmesi gerekiyor Lato'nun sol ayak raket gibi ummadık asistlerle iş yapabilir..

Üst Alt