Lazio Bin Pişman! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Bin Pişman!

Cevap: Lazio Bin Pişman!

Sidik yarışına devam.Cana kazma demiştim haklı çıktım zuaaaauauauauuaa...Meloyu en çok ben istemiştim zuauauauauauua...

En uzağa işeyebilen kazansın bence.

Geçen sezon takımın en iyi adamı Kazım'dı lan, şimdi millet Kazım'ı beğenmiyor, düşünün geçen yılki takımın halini ona göre yorum yapın.

Eboue 1-2 maç oynayıp 5-6 maç yatarsa laf etmeye devam ederler bence

istikrar önemli

Cana da da istikrar yoktu

Heh işte zihniyet bu, kötü oynayan adam yatıyor, iki maç yanlış yerde oynatıldı, Sabri bu adamdan iyi diyenler çıktı, niye alındı diyen çıktı .Tüketmeye bu kadar meraklı bir toplumuz, bir maç kötü oynasın asıyoruz.

Heh işte zihniyet bu, kötü oynayan adam yatıyor, iki maç yanlış yerde oynatıldı, Sabri bu adamdan iyi diyenler çıktı, niye alındı diyen çıktı .Tüketmeye bu kadar meraklı bir toplumuz, bir maç kötü oynasın asıyoruz.

1 maçsa sorun olmaz yok zaten

ama periyodik olarak 1-2 maç oyna sonra oynama

bu olmaz

istikrar istikrar istikrar

hiç bu konuda Melo ya laf söylendimi? Hayır

neden çünkü istikrarı sağlam her maç aynı düzeyde mücadele ediyor

Bu arada birebir takas olmadı Cana üstüne 7 milyon euro verdik Muslera'ya sonuçta, verdiğimiz paraya değdi diyebiliriz ama o kadarda abartmaya gerek yok.

İyi Galatasaray'lıydı.

LiveImages_Spor%2BFoto_574_Galatasaray%2B-%2BAjax_S15215511.jpg

63655f62615f636162615163616b64686b66646175956893.jpg

Cana'yı herkes Marsilya performansıyla tanıdığı için geldiğine sevinmiştik. Son derece mücadeleci topa kontrolsüz girse de temiz müdahaleleri olan takımını sahiplenen bir oyuncuydu. Ama top tekniği bir orta saha oyuncusu için çok kötüydü. Böyle bir takasta kullanıldığı için gidişi faydalı oldu en azından..

Yok öyle olurmu, biz kazık yedik. Cana gibi topcu yerine kova kaleci alınırmı? ,Youtubeda yediği golleri gördünüzmü ? Ne günlerdi be hala o yorumları dün gibi hatırlıyorum.

Muslera Allahtan copa america oynayıp geldi. Turnuva olmadan direk transfer edilseydi neelr yazılıp çizilirdi. Copa America performansı bir çok kişiye güven aşıladı.

Sunderland taraftarına gore klup tarihinin en iyi 3 futbocusundan biridir. Diğer takım taraftarlarına gore Premier Lig'in en efektiv 10 futbolcusundan biriydi.

Premier lig forumlarında gidin sorun beyler alacağınız tek cevap "EXCELLENT PLAYER"'dır.

neye göre en iyi 3.cü.Kazmalıktadır o .

Ben sahsen bu takasa sasirmisdim

Musuleranin Galatasaraya gelmesi bir transfer basarisi idi

Manchestr United bile tercih ede bilecegi bir kaleciyi aldik

Canaya gelince bende seviyordum kendisini

Sebebi ise gecen yil onca kotu arasinda TEK SAVASAN isimdi

Bir tek ondan o HISSI ala biliyordum

Bir yana bakiyordum Servet bir yana bakiyordum Mustafa bir yana bakiyordum CANA

SEVMEYELIM MI?

Üst Alt