Lazio Bin Pişman! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Bin Pişman!

Cevap: Lazio Bin Pişman!

Melo, Cana'yı top diye oynar. Çok özür dileyerek bunu yazmak istiyorum, gerçekten özür dilerim ama ölçüsüz Cana hayranlarına KAPAK olsun

hadi canayı anladım.. hatalı bir transfer yapabilirsin.. ama muslerayı satmak akıl tutulmasıdır..

sezon başında çok homurdanan olmuşdu neden yollandı diye,hatta terime bile laf eden arkadaşlar vardı.Muslera ilk maçlarda hatalı gol yedi diyede eleştirildi ama ben defans bloğunun etkisizliği ve beceriksizliğinden ötürü musleranın tek tabanca bir yere kadar gidebilceğini söylemişdim.Muslera uruguay milli takımındada yıldızlaşmışsa o takımda oynayan defans oyuncularınıda bakmak gerek,lugano zaten başlı başına bir lider oyuncu ve muslerada rahat oynuyor.

cana nın gitmesi yerindeydi..

Piyasası olan oyuncu sonuçta tutmasa da işimize yaradı. Bugün Avrupa'nın hangi kulübüne gitsen Cana dedin mi, transferi için düşünür zira Muslera gibi bir oyuncuyu aldık sayesinde. Bu tip yabancı transferleri her şekilde katkı sağlar.

Bence Cana, doğru sistemde oynatılırsa çok çok iyi bir defansif ortasaha oyuncusu. Adamı 4-2-3-1'in orta ikilisinde oynatırsan tabiki verim alamazsın. Doğru kulübü bulursa yine yıldızlaşır.

aynen, zamaninda cana yüzünden az atilmadim, gicik oluyordum millet o kazmaya "süper topcu" diyip durunca.

hani iyi falan dersin, anlarim ama bazi canafans adami dünyanin en iyi önliberolardan yapmisti yahu.

ayrica yeminim olsun defansif olarakta melo cana dan cok üstün performans sergiliyor.

ofanstan bahsetmek bile istemiyorum, meloa hakaret olur.

Bende. Birde hemen argüman olarak "Size Sarplar müstehak" falan. Ulan Sarp en azından yeteneği ortada, maliyeti ortada oynuyordu. Cana dediler geldi Sarp-Ayhan karışımı hatta teknik olarak onlardan bile düşüktü. Allah korudu kurtulduk erkenden. Hürriyet var ya onun gibi birşey işte:)

Geçen sene Cana bizim futbolcumuz değil, Serveti, Gökhanı, Barışı, Mustafa yı mahalle takımımda oynatmam demiştim. Hiç pişman değilim ;)

Ne saçma adamlarsınız lan , adam olmadı, tutmadı yanında öküzlerle oynamasına rağmen savaştı bir şeyler yapmaya çalıştı en azından saygı duyun nankörlük yapmayın

Geçen sene de hep derdim.Cana tarzı topçu sevmiyorum dersin herkes anlayışla karşılar.Ama Cana kazma yeaa,Sarp bile daha teknik!!!111 gibi lise seviyesinde futbolu yorumlarsan kimse sana eyvallah demez.

Futbolcunun iyi yaptığı ve kötü yaptığı özellikleri bilirsin,ona göre birbirini tamamlıyacak isimlerden "takım" oluşturursun.Her topçu bu "takım"da belli görevleri yerine ne kadar getirebiliyor bakıp bunun üzerinden değerlendirirsin oyuncuyu.

Melo onu top diye oynar,hahahahhaa "kapak" muhabbetini yapmak veya ben demiştim deyip klayve başında tatmin olmak iyi hissettiriyorsa Melo'yu takıma siz transfer ettirmişsiniz gibi takılın bu konuda:eek:

Bu arada Cana'yı bu Melo'ya tercih ederim diyen tek bir kişi de bulamazsınız sanırım.Öyle bir iddaası olanı görmedim ben şimdiye kadar.O yüzden Meloya futbolu ben öğrettim çok iyiyim kahretsin demek pek birşeyi değiştirmiyor.

Anlamadığı tek şey şu.Madem Cana "KAZMA" neden bu adam PSG, Marsilya ve Sunderland gibi kulüplerde her maçta ilk 11'e çıkıp, üstüne kaptanlık yapıyordu? Marsilyaya transfer olmadan önce, Wenger neden ısrarla Cana'yı Arsenal'e transfer etmek istedi ? Niye Arnavutluk tarihinde gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu seçildi ? Önceden kazma değilde, Galatasaray'a gelince mi kazma oldu ? Niye suçu kendimizde bulmuyoruz ? Lütfen Cana'ya kazma diyen şu sorduğum sorularının cevaplarını versin.

Saygılar.

Oyuncunun özellikleri ile alakalı. Bazı takımların önemli bir ismi olabilir. Lakin bizim aradığımız isim değildi. Tekniğide kusura bakmayın ister liseli ister anakolu seviyesi yorum olsun leş idi. PSG'de oynayan her isim iyidir demek bayaa iyimser oluyor. Sunderland diyorsunuz bu arada hani çok çok başarılı kulüpmüş gibi:)

Oyuncunun özellikleri ile alakalı. Bazı takımların önemli bir ismi olabilir. Lakin bizim aradığımız isim değildi. Tekniğide kusura bakmayın ister liseli ister anakolu seviyesi yorum olsun leş idi. PSG'de oynayan her isim iyidir demek bayaa iyimser oluyor. Sunderland diyorsunuz bu arada hani çok çok başarılı kulüpmüş gibi:)

Sunderland ve PSG, geçen yılın Galatasarayıyla kıyaslarsak kat kat iyidiler.

Sunderland ve PSG, geçen yılın Galatasarayıyla kıyaslarsak kat kat iyidiler.

Geçen yıl ve PSG :S

Sunderland hep oralarda zaten. Yani idda ediyorum önümüzdeki 5 yıl yine ilk 6ya giremeyip orta sıralarda olacaklardır. Kısacası adamların karakter o. Bizimle kıyaslamayın büyütmeyin şu adamları bu kadar da. Evet saygı duyuyorum ama abartılacak bir durum yok. Premier Lig sonuçta.

Edit: Evet geçen sene öyle imiş. Lakin ondan önceki sezonlara bakınız. Bu arada biz tarihimizin en kötü sezonunu yaşadık hani 30-40 yılda 1 kez olur olmaz.

Cana bize gelmeden önce manyak top oynuyordu ve kalitesine laf atarken biraz düsünmek gerek. Ama Cana bizde iyi oynamadi, orasi dogru. Lakin adama bizde iyi oynamadi diye tüm kariyerine dil cikartmak kör göze parmak sokmak gibi bir sey.

Üst Alt