Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lazio Taraftarı, Muriqi'yi Yerden Yere Vurdu

Geçen senenin ilk yarısında iyidi sadece ikinci yarı leş ötesiydi lazionun iş bilmemezliği gerçi bu transferde bence bilmediğimiz çok şey varda

TARAFTARLARDAN BÜYÜK TEPKİ

"Neden Muriqi merak ediyorum? Inzaghi böyle birini hak edecek ne yaptı? 18 milyonu çöpe atıldı..."

“Evlatçı Inzaghi, ne kadar komisyon aldın?”

“Adamlar 5 milyon Hauge’ı aldı, biz bu çöpe 20 milyon verdik”

“Hemen transferi bilen bir Alman sportif direktör”

Ahmed Arif Lucarelli

[/B]

Vedat copdice istemeyenler, neden istemiyor acaba lol

as forvetimiz 39 yasindaki kronik bir adam
yedekte'de deli bir adam var

banko 11 oynar gelirde copic.

İtalyanca bilen bir gsc li varsa lazio taraftar forumuna girip bu adama lazio nun 1 euro bile vermediğini , şikecilerin zengin başkanının transfer hilesi olduğunu söylesin de adamların acısı dinsin biraz.

bizde rahat is yapar

Avrupada gol atamayan golcü GS ın standardi olamaz. Turkiyede is yaparmis.

Falcao o niyetle alindi ama herif kronik sakat ve ustune karaktersiz cikti.

Diagneler, muricler GS formasi giymemeliler. Bunlardan birini istemek bana Turkiye yeter demek ki diagne onu bile beceremiyor.

GS Hakan sukurlerin, jardellerin, milan baroslarin, Tanju colaklarin, umit karanlarin, Drogbalarin, Gomislerin, Dean Saunderslarin standardina aliskin . Burak yilmazin kuyruguna teneke baglayip yollayan camiayiz.

Muric, diagne vs anadolu takimi ve en fazla şikeci kardeslerin standardi olabilecek santraforlar.

O yuzden GS i anlayamayanlar ister bu şoparlari santrafor olarak ancak.

Avrupada gol atamayan golcü GS ın standardi olamaz. Turkiyede is yaparmis.

Falcao o niyetle alindi ama herif kronik sakat ve ustune karaktersiz cikti.

Diagneler, muricler GS formasi giymemeliler. Bunlardan birini istemek bana Turkiye yeter demek ki diagne onu bile beceremiyor.

GS Hakan sukurlerin, jardellerin, milan baroslarin, Tanju colaklarin, umit karanlarin, Drogbalarin, Gomislerin, Dean Saunderslarin standardina aliskin . Burak yilmazin kuyruguna teneke baglayip yollayan camiayiz.

Muric, diagne vs anadolu takimi ve en fazla şikeci kardeslerin standardi olabilecek santraforlar.

O yuzden GS i anlayamayanlar ister bu şoparlari santrafor olarak ancak.

iyi de

para yok, napalim? forvet lazim

birisi kronik, birisi kafadan deli yerlerde surunuyor.

vedata 1 yillik kiralamak cok iyi olur.

iyi de

para yok, napalim? forvet lazim

birisi kronik, birisi kafadan deli yerlerde surunuyor.

vedata 1 yillik kiralamak cok iyi olur.

Is kiralama ise bi dolu adam bulunur.

Belcikada her takimin santraforu bundan iyi. Enerjik, hizli ve bilekleri yumusak santraforlar donemi artik.

Bu salak yerine Turkiyede is yapan Sorlothun pesine dusmek lazim. Hem yasi daha iyi hem ozellikleri fazla. Su anki basarisizliginin sebebi takimin oyun sistemi bana gore.

vol 2

İtalyan La Gazzetta dello Sport, maç değerlendirmesinde Bayern Münih - Lazio mücadelesinin en kötüsünü Vedat Muriqi olarak duyurdu. 'Felaket' sıfatıyla nitelendirilen Vedat Muriqi'in notu ise 4 olarak yazıldı.

SoSYAL MEDYADA BÜYÜK TEPKİ

Vedat Muriqi'in penaltıya sebebiyet vermesi ve etkisiz oyunu, Lazio taraftarlarını çıldırttı.

Twitter'da maçı değerlendiren Lazio taraftarları Vedat Muriqi için şu tepkileri verdi:

"Vedat Muriqi futbol oynayamıyor. Bu adama 20 milyon verdiğimize inanamıyorum"

"Vedat'ı sezon sonu satmamız lazım. Çok geç olmadan Fenerbahçe'ye geri yollayın"

"Vedat'ı ve Fares'i havalimanında bırakın."

"Utanç verici! Inzaghi neden hala Muriqi'i oynatıyor anlamıyorum. Skandal."

"Muriqi çok kötü futbolcu. Maçı bir kişi eksik oynuyoruz"

Spor Arena

Üst Alt