# Leandro Damiao - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Leandro Damiao

Cevap: # Leandro Damiao & Dagaberto Pelentier

Ulan hem forvet bakıyoruz, hem kanat bakıyoruz, hem orta saha arıyoruz, sağ&sol bek arıyoruz, üstüne stoper denmeye başlandı son 1-2 günde, ama sadece 2 oyuncu gelecek deniyor. Gelecek adamların mevkisini tahmin etsek orda bile %10'umuz zor tutturur, garip bir arayış. :)

Leandro damiao;

[video=youtube;flAgrAkHmy8]https://www.youtube.com/watch?v=flAgrAkHmy8[/video]

Dagoberto pelentier;

[video=youtube;StDxTU0bwzc]https://www.youtube.com/watch?v=StDxTU0bwzc[/video]

Dagaberto gelmesin yeaaaaa!! diyenlere gelsin

[video=youtube;ah2esm0nEMk]https://www.youtube.com/watch?v=ah2esm0nEMk[/video]

YOKUZ!

Gelmesin ikiside,Brezilya'da 3 oyuncu var harbiden gelecek vadeden onlarında fiyatları belli,diğerlerini geçiniz!

YOKUZ!

Gelmesin ikiside,Brezilya'da 3 oyuncu var harbiden gelecek vadeden onlarında fiyatları belli,diğerlerini geçiniz!

O dediğin 3 oyuncu gelecek vaad etmiyorlar. Onlar artık olmuş. Cayır cayır parlıyolar.

Neymar dediğin adama gelecek vaad ediyor dersen Brezilya'da seni döverler.

Gelecek vaad eden futbolcu henüz potansiyelini gösteren ama parlamamış adamdır.

Neymar'ın parlamamış bir tarafı mı var?

Koca Brezilya'yı 3 oyuncuya indirgedin ya helal olsun.

Damiao için Tottenham 11 millon vermiş,vermemişler haberi var.Nasıl alıcaz bu adamı biz?

Ulan hem forvet bakıyoruz, hem kanat bakıyoruz, hem orta saha arıyoruz, sağ&sol bek arıyoruz, üstüne stoper denmeye başlandı son 1-2 günde, ama sadece 2 oyuncu gelecek deniyor. Gelecek adamların mevkisini tahmin etsek orda bile %10'umuz zor tutturur, garip bir arayış. :)

Bende anlamıyorum.Hazırlık maçlarında tek forvet oynadık.Şimdi bu adama paraları saçsak nasıl olucak? Baros-Elmander-Bu.

Hayır madem bu paraları vericez Lass'ı alalım.Şu anki sistem için cuk oturur.

İkisi de 22 yaşında olsa Dagoberto iyiymiş fakat Damiao'yu alırsak daha iyi olur genç olduğu için.

Ben brezilya ligini çok fazla takip etmiyorum. Fakat bildiğim birşey var ki; Brezilya liginden bizim ligimize gelen oyuncu zorluk çeker. Türkiye ligiyle brezilya ligi arasında belirgin bir fark var.

O dediğin 3 oyuncu gelecek vaad etmiyorlar. Onlar artık olmuş. Cayır cayır parlıyolar.

Neymar dediğin adama gelecek vaad ediyor dersen Brezilya'da seni döverler.

Gelecek vaad eden futbolcu henüz potansiyelini gösteren ama parlamamış adamdır.

Neymar'ın parlamamış bir tarafı mı var?

Koca Brezilya'yı 3 oyuncuya indirgedin ya helal olsun.

Sakin ol şampiyon!Neyin hırsı bu,neyin intikamı,yeminmi ettin.:D

Neymar kendini kanıtlamaıştır bu arada,Neymar gibi ne oyuncular geldi brezilyadan Avrupaya biyerlerine bakarak döndüler!

Neymar A class olabilecek yeteneğe sahip bir oyuncudur,dünya yıldızı değildir ama bunu yapabilir.Yani Neymar kendini Avrupada kanıtlamadan bişey olmuş olamaz.

Vitrin burasıdır,kendini Brezilya liginde kanıtlaması o adamın tamam olduğu anlamına gelmez.Bunu gösterecek yüzlerce isim yazılabilir ancak biraz araştırarak öğrenmeni arzu ediyorum.Sana balık vermiyorum,balık tutmayı öğretiyorum.Nerden bulabilirim dersen kaynak filan yardımı yapabilirim özelden!

brezilya ligine çamur atanlara anlam veremiyorum arkadaş izlemediniz mi internacionali brezilyanın orta sıra ekiplerinden ama kadrosunda ne oyuncular var brezilya liginde oyuncu kalitesi türkiyeyi katlar.brezilya lig olarak beğenmeyebilirsiniz ama takımları çok kuvvetli avrupa devleri brezilya-arjantin takımları ile oynarken hep zorlanıyor. milan as kadrosu ile yedek internacioneli yenemedi

Dagoberto arkadaşlar oyuncunun ismi yanlış yazılmış...

Dagoberto'yu 2002-2003'ten beri bilirim... Müthiş bir potansiyeli vardı ama bir türlü beklenen patlamayı yapamadı. Hep orta düzey oynadı. Robinho, Kaka, Luis Fabiano gibi isimlerle birlikte Geleceği parlak oyuncular arasında gösteriliyordu. Ancak olmadı.. Hala Brezilya'da oynuyor ve orta düzey bir oyuncu kategorisinden üste hiç çıkamadı..

Leandro Damiao geçen yıldan beri takip ettiğim bir oyuncu geçen şubat ayından sonra gösterdiği performansla fiyatını yaklaşık olarak 4'e katladı... Çok iyi ve potansiyelli oyuncu ama ucuza alınmaz ;)

Dagoberto bir FM efsaneliğinden öteye gidemedi malesef. Ancak Damiao Spormax'te denk geldiğim maçlarında fln hep iyi oynadı. Milan maçında da gol attı yanılmıyorsam. İyi bir transfer olur.

Üst Alt