# Leandro Damiao - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Leandro Damiao

Cevap: # Leandro Damiao & Dagaberto Pelentier

Kaliteli futbolcu olabilirler ama heyecan vermiyorlar....
Leandro'yu falan zaten alamayız. Barcada adamı izliyor. Heyecan'a gerek yok.Keşke alsak, Ligde yılın transferlerinden biri olur.

Dagobertoyu ise brezilya ligin yakından takip edenler çok övüyor. Arshavin gibi yapısı varmış. Kanattan içeri yardırıyormuş.

Leandro'yu falan zaten alamayız. Barcada adamı izliyor. Heyecan'a gerek yok.Keşke alsak, Ligde yılın transferlerinden biri olur.

Dagobertoyu ise brezilya ligin yakından takip edenler çok övüyor. Arshavin gibi yapısı varmış. Kanattan içeri yardırıyormuş.

Ben de ilk bu isimleri duyunca birkaç vidyosunu izledim bu oyuncıların. Leandro dan çok Dagobertotuyu bize uygun buldum , hızlı ve top taşıyan bir oyuncu olduğu için ama tabi yaş büyük avantaj Leandro için.

Dagoberto bence bu yaştan sonra brezilya'dan başka bir yerde ayak uyduramaz. Yıllardır bildiğim ve beğendiğim bir oyuncu ama bence 2. maçtan sonra brezilya'ya dönmek ister diye düşünüyorum.

damiao çok zor olması büyük ihtimalle tottenham ' a gidecek dagoberto bizim ligde iş yapar 5 - 6 defa maçını izledim topu ileriye doğru taşıyabilen ters kanatta oynadığı zaman fenerbahçe ' li stoch gibi çapradan ceza sahasına girip şutlarla gol arayan bir oyuncu ayrıca fizik olarak oldukça güçlü . yıldız oyuncu bekleyen taraftarı isim olarak mutlu etmez ama uyum sağlarsa çok faydalı olacağı kanaatindeyim

İkiside yaramaz,atıp tutanlara aldırmayın,transfer olsunda taştan olsun zihniyetini içselleştirmiş ve fazlasıyla FM oynayan arkadaşlardır kendileri.Malum Fmde var böyle 20 oyuncu alıp 1 yıl oynatınca kral oluyorlar,özellikle brezilya dolaylarından..Kimseninde bir kaç maç dışında izldeğini düşünmüyorum,inanmıyorum.İkisini toplasan bir Baros etmez,hiçbiri hor görüp kapıya koyacağımız Stancudan yetenekli değil ayrıca,bu kadar net olay!

İkiside yaramaz,atıp tutanlara aldırmayın,transfer olsunda taştan olsun zihniyetini içselleştirmiş ve fazlasıyla FM oynayan arkadaşlardır kendileri.Malum Fmde var böyle 20 oyuncu alıp 1 yıl oynatınca kral oluyorlar,özellikle brezilya dolaylarından..Kimseninde bir kaç maç dışında izldeğini düşünmüyorum,inanmıyorum.İkisini toplasan bir Baros etmez,hiçbiri hor görüp kapıya koyacağımız Stancudan yetenekli değil ayrıca,bu kadar net olay!

Sen baya izlemissin bu oyunculari... Bos bos konusma o aklin sira elestirdigin insanlardan bir farkin yok su yazinda.

Kaliteli futbolcu olabilirler ama heyecan vermiyorlar....

Çok saçma düşünce daha ne heyecanı ?

İkiside müthiş isim hangisi alınırsa alınsın çok büyük iş yapmış olururuz

Gelecek açısındanda umutlanırım Ünal Aysal döneminde böyle transfer yapacagız diye

Damiao o kıvırcığımsı saçlı eleman mı? 17 numara?

Leandro Damiao

damiao141110jefvip-300x199.jpg

[video=youtube;flAgrAkHmy8]https://www.youtube.com/watch?v=flAgrAkHmy8[/video]

Damiao çok iyi forvet.Ceza sahasında etkili, gol sezisi çok yüksek.Bizim yorumcuların dediği gibi sırtı dönük çok iyi oynayabiliyor.Bitriciliğine zaten laf söylenemez.Birde aynı takımda Oscar diye bir oyuncu var.Ofansif orta saha oynuyor.İkisini alıp gelseler çok iyi iş yapmış olurlar.

Almamız oldukça zor, şimdiye kadar gelen butun oyuncular ya eski takımında formsuzdu ya bonservisi elindeydi ya da bir kolaylaştırıcı unsuru vardı, Damiao'yu almak için boyle bi unsur yok. Keşke alsak.

Dogru durust adam bulamıyorsak, ortalama yabancı forvet yerine Mevlut'u tercih ederim.

Sandro vardı Toıtenham'da ne yaptığı ortada.Sonra Nilmar, Pato hepsi bu takımdan çıkma.

L. Damiao'nun Menejeri: "Galatasaray'dan Transfer Teklifi Aldık"

Damião recebe proposta considerada desvantajosa para o Inter

198900leandrodamiaointj.jpg

Nas últimas semanas, o centroavante Leandro Damião recebeu, pelo menos, uma proposta satisfatória de transferência. No entanto, como a oferta não era vantajosa para o Inter, o negócio não avançou. Nesta sexta-feira, o empresário do atleta Vinícius Prates negou ter recebido uma proposta oficial do Galatasaray, da Turquia. "Sou amigo do Taffarel, conversamos apenas, mas não tem nada oficial", diz ele, citando o ex-goleiro que agora trabalha no clube turco.Sobre uma possível oferta milionária do FC Dnipro, da Ucrânia, Prates esclarece que há pouco mais de um mês houve uma sondagem, mas que não aconteceu nenhum avanço. A ideia segue sendo a de o atacante deixar o Beira-Rio apenas se for para um mercado que tenha mais visibilidade e que possibilite a Damião jogar competições importantes como a Liga dos Campeões.Na sexta, após retornar da Alemanha pela manhã, os jogadores realizaram um treino leve no final da tarde. O técnico interino Osmar Loss tem, pelo menos, quatro desfalques para o jogo do domingo, contra o Atlético-GO: Damião e Bolívar, suspensos, e Guiñazu e Zé Roberto, machucados. Índio, por outro lado, deve retornar à equipe. O atacante Jô tem condições legais e pode fazer a sua estreia pela clube

Kaynak: portalvitrine.com.br

Menejeri Cuma günü Galatasaray'dan bir teklif aldiklarini aciklamis.

"Kulüpte degerli arkadasim Taffarel calisiyor. Onunla bu konuyu görüstük. Resmilesen bir sey yok. Ukrayna'dan da bir takim teklifler aldik fakat kulüp istekli davranmayinca geri cekildik.

Cevap: L. Damiao'nun Menejeri: "Galatasaray'dan Transfer Teklifi Aldık"

Insallah dogrudur. Cok yerinde ve cok akillica bir transfer olur.

Yönetime hayranligim iyice bi artar.

Üst Alt