GSC Haber - Léo Dubois, Başakşehir'e Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Léo Dubois, Başakşehir'e Kiralandı

Direkt Linnes geldi aklıma, sözleşmesini askıya aldık hem sağ bek hem sol beksiz kaldık şampiyonluk sezonu ertesi.Bakambu'yu, Mertens'i hatta Angelino 'yu askıya alırdım yine de gondermezdim.İnşallah devre arası geri çağırma vardır, bu oyuncu güven veriyor her şeyden önce.

Yarım devre oynamadı diye kalan maaşının yarısına tav oluyoruz zaten yaw. Tek TR açık diye herifler ölücülük yapıyor, biz de malız. En azında Avrupa’ya gönderirdik. Babıl’ın bile maaşını ödüyorlardı yaw
Yarım devre bizde dursa ilk devredeki 900 bini garanti biz ödeyecektik. Devrede satmak istediğimizde alacak kulüp yarım devre oynamadı diye yine kalan 900 bin için maaş pazarlığı yapacaktı. Avrupa satışı için Avrupa transferi kapanmadan Dübüaya haber vermemiz gerekirdi git diye ama adam alacağımız bile belli değildi son dakikaya kadar. Ha belki de haber verdik ama kulüp bulamadı maaşı yüksek diye. Bu ihtimal de az değil.

Zararın neresinden dönersen kar olarak bakıyorum.

Son gün son dakikada evet ama 10 gündür mantıklı bir planlama yapılabilirdi. Başak bence Paşa dahil en kötü seçenek.

10 günde daha iyi planlama lazımdı ama Vecino'ya kadar düştük. Orta saha transferinden Dübüa'ya fırsat bulamadılar. Paşa'nın fb maçı karnesini çok iyi bildiğim için katılmıyorum son cümleye

Bu kadar kücük kismini öduyorlarsa baska bir takima kirasini ödemenize gerek yok, ama tek ocak ayina kadar veriyoruz deseydik daha mantikli olurdu.

Belki ocak ayinda ülkesine falan satardik ve geri kalan maasindan kurtulmus olurduk.

Eldeki mevcut yabancılardan gönderilecek ilk isim değildi bana göre. Fransa'da her türlü isteyeni olurdu bu adamın.

Yönetim daha öncekilere göre iyi işler yaptı ama kusursuz da değiller. Hatalı işlerimiz yok değil.

''Yazık oldu, ayıp ettik!'' mevzusu da abartılınca iş yine 'goygoy' a gidiyor. Boey' i kesemediğini ve kesemeyeceğini bilmeyen mi vardı? Boey' in gitmeyeceği de uzun zaman önce belli olmuştu...

Ezbere ''4-5 milyona satılırdı'' diye üfürmek ne kadar kolay!..Madem öyle bir piyasası vardı da niye ciddi bir teklif gelmedi? Geldiyse kendisi niye gitmek istemedi?..Belli ki verilen bonservis ve maaş ederinin üzerindeymiş. Piyasanın hiç olmadığı kadar yükseldiği bir ortamda konuşuyoruz bunları. Bir bek oyuncusu için kabul edilebilir seviyede tempoya sahip olmadığı için rağbet görmediği kanaatindeyim. Yoksa Berkan' dan filan çok daha iyi pasör mesela ama yetmiyor...

Üst Alt