GSC Haber - Léo Dubois, Başakşehir'e Kiralandı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Léo Dubois, Başakşehir'e Kiralandı

Bu adama çok yazık oldu. Boey' in beklenmedik çıkışı ile Fransa Milli Takım' ın da oynamış ve oynadığı hiç bir maçta sırıtmayan ve en az 7' lik oynayan bir adamdı. Üzdü, inşallah çok başarılı olur

Adamı hangi mevkide oynatmaya kalksa Hoca en iyisini yapmaya çalıştı. Sessiz sakin bir görev adamıydı.

Kulüp yanlış yaptı adama. 3 ay önce söylesen kendisi kulüp bulurdu ama 15 gün kala bunu yaparsan adam ayak diretmekte haklı. Sonuçta Fransa milli takımı görmüş ve Lyon gibi iyi bir takımdan gelen ve o ligin belkide en iyi 2- 3 sağ bekinden biriydi. Resmen adamın kariyerinin içine edildi yanlış planlama nedeniyle.

ALP-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Profesyonel futbolcumuz Léo Michel Joseph Claude Dubois’nın 2023-2024 sezonu için geçici transferi konusunda İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü A.Ş. ile anlaşmaya varılmıştır.

Allah göstermesin Boey’in cezalı veya sakatlık durumlarında sağbek kim oynayacak, Kaan’la falan idare ederim diye düşünülüyor herhalde
Biraz dengesiz mi kuruyoruz yine kadroyu tereddütlerim büyük

Cok başarisiz 1 hamle oldu. Madem başta göndermedin ve mecburen kiralik göndermek zorunda kaldin, o halde maaşinin tamamini ödetecektin başaga. Ha kabul etmediler mi? O halde pendige kiralasaydin, en azindan baskanlari bizden

boeyi sene sonu satarsak dubois ile devam eder miyiz sonraki seneler?

Sanmiyorum renkdas, fenotipi farkli iki bek. Biri tempolu ve fizikli ama teknigi kisitli, digeri daha agir oturakli ve dengeli bununla birlikte gayet de teknik bir isim. Dubois begenmeme ragmen, oyle 30+ mac cikarabilecek bir goruntu vermedi bana, ideal bir yedek oldugu is dogru. Klubede olmasini isterdim ancak Kazimcan'i tercih ederim yasi geregi ustune de yabanci siniri olunca surec buraya geldi. Elestirilmesi gereken bizim bu isi yine yanlis yonetmemiz, digeri de Omar konusu idi.

Üst Alt