Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Cevap: Leo Franco yönetim tarafından kadro dışı bırakılsın

Sezon sonu kesin yolcu onun garantisi var,fakat şuanda kaleye Ufuk geçse eli ayağı titrer o çocuğun...

Zamanında Aykut a sabreseydik bugun volkan ayarında ama cok daha karakterlı bir kaleciye sahiptik.

Kulübede kepenk vuralım bari...

Leo günah keçisi öylemi...

Peki koskoca 90 dakika hiç bir şey yapmayan futbolcular ve taraftarı ne yapacağız...?

Sene başından beri Leo nun transferine karşı biri olarak, ona yapılanlar hakikaten ayıp.En kötü hatayı yapmış olabilir,kötü kaleci olabilir ama son yarım saat ıslıklamak Galatasaray taraftarına yakışmaz. Bir hatayla mı anladılar kötü kaleci olduğunu ıslıklayanlar.

Bizim kalemizde Volkan onların kalesinde Leo olsaydı maçı 1-0 kazanırdık.

Birak Volkan'la Leo'yu

İki takımın kalesinde 2 normal kaleci olsaydı biz maçı gine 1-0 kazanırdık.

Selçuk'un şutunu ben bile kurtarırdım,Keita'nın şutunu Leo 100 kere gelse 100'ünde de yerdi.

Bizim takım orta sahada pres yapmasada iki düzgün pas atamasada çok az pozisyona girsede biz bu maçı 1-0 kazansak şimdi herkez bu forumda şarkılar söylemeyecekmiydi ?

Bu yenilginin faturasını keseceksin,oyunculara göz dağı vermek zorundasın,bunu Leo'yu kadro dışı bırakarak mı yaparsın,yoksa Rijkaard'a 2 yıllık daha sözleşme imzalatıp misillememi yaparsın,yoksa Rijkaard'ı kovarmısın bilmem ama bildiğim birşey var %100 birşeyler yapılması gerekiyor.

Aykut kim ya kaleden ayrılmıyordu kornerlerde direğe adam bile koymuyordu

Leo Franco'yu yerin dibine sokanlar sezon başından beri hiçbir şey oynamayan, takıma hiçbir katkısı olmayan başta Elano, Topal, Sarp, Barış gibileri için ne düşünüyorlar acaba? Elano'nun oynadığı top değil, görevi de sanki rakip takım futbolcularına refakat etmek ve top ezmek. Leo Franco hatalı goller yedi, yiyecek de, her kaleci gibi onun da puan kayıplarına mal olan hataları var. Ama takımın geri kalanına ne demeli? Nerde total futbol, nerede Elano efendi. Sahada koşmak, koşu bandında ve düz koşuda koşmaya benzemez. Sahada nerede koştuğun, nereye koştuğun, nasıl koştuğun önemlidir, ne kadar koştuğun değil. Takımın geri kalanı bu durumdayken bütün suçu Leo Franco'ya atmak, sakatlıklar yüzünden şampiyon olamadık veya Lincoln karaktersiz futbolcuydu söylemlerinden daha mantıklı değil.

takım bişey oynamıyorki leo ya gelelim.

Leo Franco'yu yerin dibine sokanlar sezon başından beri hiçbir şey oynamayan, takıma hiçbir katkısı olmayan başta Elano, Topal, Sarp, Barış gibileri için ne düşünüyorlar acaba? Elano'nun oynadığı top değil, görevi de sanki rakip takım futbolcularına refakat etmek ve top ezmek. Leo Franco hatalı goller yedi, yiyecek de, her kaleci gibi onun da puan kayıplarına mal olan hataları var. Ama takımın geri kalanına ne demeli? Nerde total futbol, nerede Elano efendi. Sahada koşmak, koşu bandında ve düz koşuda koşmaya benzemez. Sahada nerede koştuğun, nereye koştuğun, nasıl koştuğun önemlidir, ne kadar koştuğun değil. Takımın geri kalanı bu durumdayken bütün suçu Leo Franco'ya atmak, sakatlıklar yüzünden şampiyon olamadık veya Lincoln karaktersiz futbolcuydu söylemlerinden daha mantıklı değil.

Dünya kupasında iyi performans gösterirse %100 satılır.

Elano iyi adam ama sorumluluk almıyor,iyi koşuyor mucadele ediyor ama top orta alanda sıkıştımı ortada yok.

steau bükreş maçını ne çabuk unutuyorsunuz, aykut bize bir şampiyonlar ligine mal olmuştur...

aykut kaleci maleci değildir..

leo bize abartmıyorum şampiyonluğa ş.ligine ve en önemlisi ciddiye alınır takım olmaya mal olmuştur...selçukun 40 metreden şut denemesi leo franconun kalitesini açıkça gösteriyo...gol atması demiyorum şut çekmeyi düşünmesi bile yeterlidir franconun seviyesini göstermektedir...bak biz hiç volkana öyle şut çektik mi hayır neden? çünkü herhalde arada sırada halı sahada dahi olsa kaleye geçmiştir ne hzlı ne köşeye ne de birine çarpmayan bi topu tutabileceğini biliyoruz...

sinan bolat'ıda alalım.ufuk sinan bolat 10 sene götürür takımı

leo bize abartmıyorum şampiyonluğa ş.ligine ve en önemlisi ciddiye alınır takım olmaya mal olmuştur...selçukun 40 metreden şut denemesi leo franconun kalitesini açıkça gösteriyo...gol atması demiyorum şut çekmeyi düşünmesi bile yeterlidir franconun seviyesini göstermektedir...bak biz hiç volkana öyle şut çektik mi hayır neden? çünkü herhalde arada sırada halı sahada dahi olsa kaleye geçmiştir ne hzlı ne köşeye ne de birine çarpmayan bi topu tutabileceğini biliyoruz...

ikisi de Galatasaray'ın topçusu değil. NOKTA.

eğer dünkü tek hatası yüzünden bunu diyorsak fenerbahce volkanı vatan haini falan ilan etmeli heralde

adam kaç maçda yaptığı inanılmaz hatalar yüzünden hem kendi takımını hemde milli takımı defalarca yaktı.

bizim maça verilecek en tipik örnekde 2 sene önceki kritik maçda nondanın attığı gol..

yoksa o volkan dünkü maçda kahraman ilan edilen volkan değilmiydi ?

herşeyden öte uzak mesafeden atılan ve yerden sekerek kaleye yönelen şutlar en tehlikeli şutlardır talihsiz bir gol olduğunu düşünüyorum.

francoyu savunduğumu falan düşünmeyin ufuku her zaman tercih ederim ama bu tepki çok öncelerden verilmeliydi dünkü maçdan sonra değil

madrid maçından sonraki süreçte franco çok olumlu işler yaptı ve dünde çok kritik müdehaleleri oldu.

O hata'yı yapmasaydı övgü dolu sözlerle anılacaktı FB maçında.

:mad: iddia ediyorum rijkaard bu adamı sivas maçında oynatacak bende be adam neden fener maçında emre güngör'ü oynatmadın diyecem

O hata'yı yapmasaydı övgü dolu sözlerle anılacaktı FB maçında.

Ne yaptı ki? Her diktiği top rakip yarı alana geçti diye mi? Gören de Fener paldır küldür saldırdı sanar.

Her neyse.. Konuya dönersem Leo kendi kendini kadro dışı bırakmış zaten bugün. Gözünüz aydın.

Üst Alt