Levent Şahin - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Doktor ünvanı almışsın git akademik kariyer yap bu alemde ne işin var değişiklerle aklıma geldikçe delirmemek elde değil

DEFOOOOLLL!!!!!!!!!!!!!!! küfretmemek için zor tutuyom kendimi.. haftamızın içine etti bilgisiz adam. derbiden tek umudum bizim evde olması.

Acaba değişiklikleri Levent mi Terim mi yapıyor, hoca cezalı da olsa duruma göre kimi sokup çıkaracağını söylemiştir maçtan önce, en kötü haber ulaştırır emreyi falan al diye. Sorumlusu Terim bence değişikliklerin. Ha Levent hoca yeterlidir yetersizdir o ayrı konu.

Bu adama neden kızılıyor anlamıyorum. Fatih Hoca'dan komut almadan herhangi bir değişiklik veya taktik verebileceğini mi düşünüyorsunuz?

Bıktım ulan ben bu insiyatif almaktan korkan sünepelerden 2 sene oldu lan 2 senedir defolsunlar diyorum.
Yahu ne maç okuyabilirsiniz ne doğru değişiklikler yaparsınız ne takım maçlara iyi hazırlanır. Hata yapıp geriye giden oyuncu daha bir boka sarıyor niye kardeşim bunu eğitecek olan sizlersiniz. 2 senedir bir tane duran top organizasyonu yok niye birisi gelip atacak çünkü geçmişinde çalışmış.

Bu yedek takımı ne zaman gider kaliteli bir ekip gelir o zaman bu takım futbol oynar.

Benim şahsi fikrim Terim'den talimat bekliyor değişiklik konusunda ama talimat neden bu kadar gecikiyor onu anlamıyorum şu teknoloji çağında

Geçen Brugge maçı toplantısında Terim "Falcao yorulunca oyundan aldım" dedi.Sonra aldık diye düzeltti ceza gelmesin diye.

Değişiklikleri Terim yapıyor bence.

Üst Alt