Leyla ile Mecnun | Yayından Kaldırıldı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yas farki ile ustunluk taslanmaz sen once bunu ogren bence.

Yargilamadim demen de komik.

$

Yas farki ile ustunluk taslayan yok, hadsizlikten bahseden var dolayisiyla terbiyeden. Sen bir buyugune 'ayri kafaymis' diyemezsin.

Komik olan sensin. Yorum, beklenti ile yargi farkini ogren once. Hatta ornekle sana anlatim de birseyler ogrenmis olursun.

Ornek:

1: Ilk bolumunu izledim. Fena degildi (YORUM) ama o kadar cok ovuldu ki cok daha iyi olmasini beklerdim (YARGI; cunku sonra ki bolumleri izlemedigim halde beklerDIM diyorum)/bekliyorum (BEKLENTI; sonra ki bolumler hakkinda ki beklentimi dile getiriyorum).

Ben ne demisim? Bekliyorum demisim... Beklerdim ile bekliyorum arasinda ince bir cizgi var, cumlenin anlamini farklilastiran da budur. Okulda ogretmediler mi bunlari size? Hayir bari bana 'birseyler ogretmeye' calisanlar harbiden birseyler biliyor olsa da ogrensek...

Hayırda bu forumda herkes Türkiye içinden değil. Amerikalısı var almanyalısı var, avusturalyalısı var, kanadalısı var.

Herkes örf adet kurallarını bilmek ve uygulamak zorunda değil.

Sana göre bazı şeyler terbiyesizlik olabilir ama ona göre gayet makul bir olaydır.

Herkes önce bunu idrak etsin, sonra tartışmaya girsin derim.

Ve ayrıca çocuk nereden bilsin sizin yaşınızı.

Burasi forum. Kimse senin kac yasinda oldugunu bilemez orada yazan yasin dogru oldugunu da. Bilse bile saygi gostermek zorunda degil hakaret etmemis. Bir yorumda bulunmus yargi yok yani. Senin yargi tanimin sadece kendine gore sekillenir tabi.

Sonrasinda bilmislik taslayan adamin asil bir halttan haberi yoktur. Hele de karsindakini zerre tanimadan 'kucuk beyni' ile laf sokmaya calisiyorsa. Bak yargida bulundum senin hakkinda. Ogrenebilmis miyim Ferdi?

$

O degilde 23 yasinda adam da gelmis yas muhabbeti yapiyor komediye bak sen. Bu kadar kompleksliysen sen git bir seyler ogrendigini sandigin derslerden cikma Ferdi.

$

dızıyı yenı ızleyıp bıtırdım dızıyı kaldıranlara bolbol selamlarımı yolluyorum..en cok merak ettırende bu bolumun devamının nası olacagı fakat hıc bısekılde bılemıcez tabıkı...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=mztdvpKB3KI[/media]

dızıyı yenı ızleyıp bıtırdım dızıyı kaldıranlara bolbol selamlarımı yolluyorum..en cok merak ettırende bu bolumun devamının nası olacagı fakat hıc bısekılde bılemıcez tabıkı...

[media]https://www.youtube.com/watch?v=mztdvpKB3KI[/media]

dizinin finalinin nasıl olacağı " ben de özledim " in ilk bölümünde ya da 2. bölümünde gösterilmişti

baştan uyariyim alıntıdır :D

===

Şimdi basitçe açıklamak gerekirse;

Bu Çarşamba 23:30'da Ben de Özledim'in finali var Star TV'de. Saat 00:45'te ise TRT daha önce çekilen ancak yayınlanmayan LM 104. bölümünü yayınlayacakmış.

Leyla ile Mecnun 104. Bölümü;

Ramazan özel bölümü olarak çekildi. Ancak dizi yayından kaldırılınca yayınlanmadı. Bölümün konusu Leyla öldükten sonraki bir yıl. Mecnun'un konuşmadığı o bir yılı görüyoruz. Yani yeni sezon (olsaydı) konusu değil. Ara geçiş bölümü gibi bir şey...

Ben de Özledim ne kadar 23:30 gibi görünse de 23:40'ta başlamakta. Reklamlar filan gece 01:15 gibi bitiyor. Leyla ile Mecnun 104. bölümü ise saat 00:45'te başlayacakmış. Yani Ben de Özledim'in final bölümünün sonuna doğru...

Neden bu saat? Ne amaçlandı? Bu soruların cevabı çok açık: AT!

Neyse ben şöyle düşündüm. Çarşamba gecesi Ben de Özledim'e ADAM gibi veda edelim. Sonrasında ben Leyla ile Mecnun'un 104. bölümünü bulayım. (1080p olabilir belki) sonra o bölümü yükliyim bir yere. İzleyin!

Bu durumda Ben de Özledim finalini tv başında kaçırmadan izleyin. Ayrıca L&M 104. bölümünden de olmayın.

Çarşamba 23:30'da STAR TV'de Ben de Özledim final bölümü

Perşembe (belki Cuma) paylaşacağım linkle Leyla ile Mecnun 104. bölümünü izleyin.

'Laaps!'

BENCE!!!

Fırat - Şimdi basitçe açıklamak gerekirse;Bu Çarşamba... | Facebook

ama L&M kaçmaz hacı

ayrıca bu durum trt'nin diziyi bitirdiğinden nasıl pişman olduğunun göstergesi.. iyice acizleştiler

Şimdi basitçe açıklamak gerekirse;

Bu Çarşamba 23:30'da Ben de Özledim'in finali var Star TV'de. Saat 00:45'te ise TRT daha önce çekilen ancak yayınlanmayan LM 104. bölümünü yayınlayacakmış.

Leyla ile Mecnun 104. Bölümü;

Ramazan özel bölümü olarak çekildi. Ancak dizi yayından kaldırılınca yayınlanmadı. Bölümün konusu Leyla öldükten sonraki bir yıl. Mecnun'un konuşmadığı o bir yılı görüyoruz. Yani yeni sezon (olsaydı) konusu değil. Ara geçiş bölümü gibi bir şey...

Ben de Özledim ne kadar 23:30 gibi görünse de 23:40'ta başlamakta. Reklamlar filan gece 01:15 gibi bitiyor. Leyla ile Mecnun 104. bölümü ise saat 00:45'te başlayacakmış. Yani Ben de Özledim'in final bölümünün sonuna doğru...

Neden bu saat? Ne amaçlandı? Bu soruların cevabı çok açık: AT!

Neyse ben şöyle düşündüm. Çarşamba gecesi Ben de Özledim'e ADAM gibi veda edelim. Sonrasında ben Leyla ile Mecnun'un 104. bölümünü bulayım. (1080p olabilir belki) sonra o bölümü yükliyim bir yere. İzleyin!

Bu durumda Ben de Özledim finalini tv başında kaçırmadan izleyin. Ayrıca L&M 104. bölümünden de olmayın.

Çarşamba 23:30'da STAR TV'de Ben de Özledim final bölümü

Perşembe (belki Cuma) paylaşacağım linkle Leyla ile Mecnun 104. bölümünü izleyin.

'Laaps!'

BENCE!!!

Fırat - Şimdi basitçe açıklamak gerekirse;Bu Çarşamba... | Facebook

ama L&M kaçmaz hacı

ayrıca bu durum trt'nin diziyi bitirdiğinden nasıl pişman olduğunun göstergesi.. iyice acizleştiler

Valla ben l&m yi izlerim heralde ama sen yine de 1080 torrent at hacı arşiv yaparız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt