Leyla ile Mecnun | Yayından Kaldırıldı - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim izledigim en iyi Türk yapimi dizi Ikinci Bahar ve Yeditepe Istanbul dizileriyle beraber. Dizi de bugüne kadar denenmemis seyler yapiliyordu mesala bir cocuk ve eriskin sanki aralarinda hicbir yas farki yokmus gibi konusturuluyordu. Fantazi gerceklik politik ve toplumsal mesajlari bu kadar iyi harmanlayan bir dizi ben hic izlemedim Amerika ve Avrupa dizileri de dahil. Yazik oldu bu diziye cok farkli ve basarili bir deneysel calisma idi. Onca birbirine benzer Türk dizileri arasinda gayet de degisik ve basarili bir dizi idi. Umarim ayni formatta baska bir kanalda ya da internet ortaminda devam edebilirler diziye.

akşam gazetesinde filmi çevrilecekmiş diye bi haber varmış bugün.

bekliyodum bunu

burak aksak trt'nin "o gemi neden gelmedi" tribine "o gemi gelecek" diye bir tweet atmıştı.. ondan sonra bekledim ya ben de özledimin finalinde bişeyler olacaktı -ki bu düşük bir ihtimaldi ya da film yapılacaktı

zaten ben de özledimin bile finali yapılmadı, havada kalan bi final vardı ve final bölümünün son repliği "paydos"tu, hani geri gelicez gibi.. :) yani geri döneceklerinin sinyalleri veriliyordu

2 dizi için ortak bir final bile çıkabilir

Leyla ile Mecnun film oluyor! - Hayat Haberleri - Radikal

Beş kardeş diye bi dizi yapacaklarımış ama bunun tadında olmaz yine. Ben de özledim kadar kötü olur mu bilmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt