Leyla ile Mecnun | Yayından Kaldırıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Leyla ile Mecnun

inception ve losta laf yolladılar :asd: hele o rüyadan uyandığında ben dedim şimdi 6 sezon götürürz biz bu rüyayı dediği an bayağı güldüm :D

birde annesinin nede bu mecnun diye sorduğunda babasının amerikaya gidecekti o yüzden erken çıkmıştır derkenki rahatlığı süperdi :D

bugün neşeleneyim diye izledim ama bir sahnede bayağı yamulttu beni .

benki bu yaşıma kadar hiçbir duygusal filmden duygusal sahneden gram etkilenmemiş biriyim o öldüğünü söyledikleri sahnede tüylerim diken diken oldu ya. ancak bu kadar oynanır yani gerçekten sevgilisi ölmüş gibi oynadı adam

bugün neşeleneyim diye izledim ama bir sahnede bayağı yamulttu beni ya .

benki bu yaşıma kadar hiçbir duygusal filmden duygusal sahneden gram etkilenmemiş biriyim o öldüğünü söyledikleri sahnede tüylerim diken diken oldu ya. ancak bu kadar oynanır yani gerçekten sevgilisi ölmüş gibi oynadı adam ya

Yine çok güzel bir bölümdü.

Bir bu sahne, bir de Şekerpare'nin gittiğini konuştukları sahne. Komediyi geçtim, dramı da harika oynuyorlar.

Çok güzeldi bee.Leyla'nın öldüğünü söyledikleri sahnede içim acıdı lan resmen.Ben hiç etkilenmem öyle filmlerde falan ama adamlar müthiş rol yapmış.Haftaya müthiş olucak. :D

Bugün Leyla ile Mecnun'u erken bekleyenler boşuna beklemesin başlama saatini saat 22.30 a almışlar.

burakaksak Burak Aksak

komik, hüzünlü ve saçma bir hikaye anlatıyoruz. bundan fazlasını beklememek lazım, eldeki bu işte. bir de rüya değil, silah boş değil evet.

Edit: Gelecek bölümün fragmanı baya iyiydi.Güzel bir bölüm geliyor.

Efsane sahnelerinden birisidir hahahahahaha :) :) :)

[video=youtube;SReyn8TTBV4]https://www.youtube.com/watch?v=SReyn8TTBV4&feature=related[/video]

bende yeni izleme fırsatı buldum internette araştıracagım bulursam indirip izlemeyi planlıyorum geçmiş bölümlerini :)

Cevap: Leyla ile Mecnun | Çarşamba | 22.15 | TRT 1

izlerken rastlamıştım.adamlar silahla içeri giriyodu adamın elinde bişey vardı . silahla içeri giren adamlar ''şimdi sakin ol ve elindekini yavaşca yere bırak'' diyince orda koptum yaa

[video=youtube;ROIyPXPvwB4]https://www.youtube.com/watch?v=ROIyPXPvwB4[/video]

daha önce Leyla ile Mecnun'daki hiçbir sahneye bu kadar gülmemiştim :D Akasya Durağı'na şahane gönderme :D

Son bölümünü izlemedim ama bu sezon geçen sezon kadar iyi değil. Hatta 24. bölüm gayet kötüydü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt