Leyla ile Mecnun | Yayından Kaldırıldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Leyla ile Mecnun | Pazartesi | 22.15 | TRT 1

ohooo as 3oyuncu gitmiş resmen arda direk bağlıyordu biri zaten leyla diğeride yavuz karakteriyle ilişkisiyle renk katıyordu kötü olmuş

Bu diziyi kaç kişi Leyla için izliyordu? Tamam seviyorduk ama yerine güzel bir kız alınır olur biter. Erdal Bakkal, İsmail Abi, Mecnun, Arda, Yavuz, İskender, Dede, Kamil ve Kaan olduğu sürece bu dizi izlenir. :)

Dizi dağılacak geçmiş olsun.Dağılmasa bile ben izlemem çünkü dizilerde oyuncu değişikliklerini hiç sevmem.Hele bunlar as oyuncularsa.

Bu adamlar o kadar zeki'ki fark ettirmeden çevirirler olayı bir taraflara.

Gürgen öz :animation:

Dizinin en iyi yanı olan "kardeşim dizi çekiyoruz burda,gerçek değil lan bunlar" teması burda fazlasıyla kotarır durumu.

Erdal bakkal Leyla rolü yapsa bir sezon idare eder zaten...

Diziyi götüren isimler Mecnun , Erdal , İsmail abi en çok bunlara gülüyorum ama diğerleri olmadan da olmaz tabi.Bu isimler çıkmadan dizi bitmez.

kız bence rolünü iyi yapamıyodu hatta bana yapmacık geliyodu rolü.bi türlü yakıştıramamıştım filime.

bi güzelliği vardı o kadar.daha iyi rol yapanı ve güzelini bulurlar merak etmeyin.

gözümde başlardaki güzllegini kaybetmişti bende zaten . esmerleşmesinden mi saçlarından mı giydgi kıyafetlerden mi bilemiyorum ama üzülmedim açıkçası ..

[video=youtube;8j91Y5-EBok]https://www.youtube.com/watch?v=8j91Y5-EBok[/video]

sadece bunu izlerken özlerim ..

arda içimi burktu ama kapatılır rahat açıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt