Lig 9 Eylül'de başlayacak!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanan-son3.jpg
Türkiye Futbol Federasyonu başkanı Mehmet Ali Aydınlar lig takvimi ile ilgili kararı bu akşam saat 18.00'a kadar yazılı olarka açıklayacaklarını bildirdi...Detaylar birazdan...sporx
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!ertelendi zatende f0(sıfır çektiğindenn:) düşede artık ligimiz başlasa özledik.... nasıl rezil insalar delil geldi başkanları içerde hala kurtarmaya çalısıyorlar..
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!Yazılı olarak açıklamaları iyi olmus sesi bile adamı deli ediyor

Diksiyonunu
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!Bu Kadar Rezillik Olmaz Ya. Varsa Birşey Gereğini Yapın !Umarım Lig En Geç 12 Ağustos'da Başlar. Maç İzlemek İstiyoruz Maç.. Aziz Yıldırımı Değil !
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!Bence de erteleyecekler. Bu kadar çabuk ve yazılı olarak açıklıyorlarsa öyle bekliyorum ben.
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!Orduspor içinde iyi olacak .Transferler uyum sağlar. Ağustos sonu veya Eylül başı olur.
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!copernic - 25.07.2011 16:30Dün gece aldığım bir duyuma göre inş doğru değildir Fenerbahçe ‚ eziktaş ve Sivas Bank Asya´ya; Trabzon ‚ Mersin idman yurdu ve Eskişehire ise süperligte eksi puan cezası verilecekmiş.

[alangut.com
 
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!Erteleyecekler ama Fenerli panpişlerini üzmemek için sıcaklardan dolayı diyecekler.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt