Lig 9 Eylül'de başlayacak! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig 9 Eylül'de başlayacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ve Aydınlar lig takvimini açıklıyor!

Adamı gram sevmem ama yazık yahu,nereden bilebilirdi ki başına bunların geleceğini,şimdi evet dese ayvayı yiyor,hayır da dese ayvayı yiyor,belki bile diyemiyor,o zaman bile ayvayı yiyor :asd:

En iyisi nasılsa her türlü ayvayı yiyorsun bari doğruyu yapıp da ye :)

AYemeniciler: Sıcak saatler yaşanıyor...Mehmet Ali Aydınlar İstanbul Adliyesinde,savcı Mehmet Berk ile görüşüyor...

Ligi kesinlikle ertelemeyeceğiz diyip, Galatasaray başkanına ''sana ceza veririm'' diye tehdit eden de TFF'dir.

15 gün sonra ligi ertelemeyi düşünüyoruz ama havaların sıcak olmasından dolayı diyerek çocuklara masal anlatan da TFF'dir.

Ve bu iki cümleyi süsleyen, biz görevde olduğumuz sürece ligler Ağustos sonunda başlayacaktır diyen de TFF'dir.

TFF resmi kurum değil mi? Şu açıklamalardan sonra hiç bir ciddiyeti kalmadı benim gözümde.

TFF başkanının acil istifa edip seçime gitmesi gerekiyor komple yönetim kurulu olarak. TFF'ye güven oylaması yapılsın, %80 güvenmiyoruz diyecek.

Kulupler birligi federasyonu sectikce Mali yerine yine ayni guclere hizmet eden baskasi gelir

Turk futbolunu yoneten insanlarin futbol ile alakali kisiler olmasi gerektigini dusunuyorum

Ben size yapılacak açıklamayı söyleyim : "Sıcaklardan dolayı ligleri erteledik"

Gazetici: Şike yapan takımlar ve Fenerbahçe düşecek mi?

MALİ: Havalarda çok sıcak nemli bu aralar..

Gazeteci: Anlamadım.!?

MALİ: Sıcaktan bunalmayalım ligleri erteledik.

Zaten liglerin ağustos sonuna erteleneceği belli değilmi? Mali adamda hangi takımların ligden düşürüleceğini söyler.

Yazılı açıklamada büyük ihtimal hava sıcakları yüzünden ligi erteledik yazar bu angutlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt