Lig TV: Daum ile görüşülüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Cevap: Son Dakika Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Bugün 20 Ekim değil mi 1 Nisan şakasını neden bu tarihte yapıyorlar ??

Bu habere inanmak istemiyorum ama Adnan Sezgin var korkuyorum...

Şimdi bunlar Terim'in isteklerini kabul etmediler ya Daum ne derse her şeye evet derler, bunlar böyleler işte...

Yahu Daum CL'yi bile alırsa bu adamda tip yok.Daum Galatasaraya yakışmıyor !!

En çok Mustafa Denizli endişe eder. "3 büyükleri şampiyon yapan tek adam" sıfatına ortak çıkabilir gelirse eğer

"Ben Yokum" diyenlere siz gercekten Galatasaraylimisin ??? her ufak seyde ben yokum diyen ama iyi gunlerde herkes Galatasarayli

Kötü gündede takımın yanındaydık kardeşim biz.Dert etme.Kendinide gerçek galatasaylımış gibi görme bizim üzerimizden siyaset yapıp.. Daum gelirse, o adam gidene kadar Galatasaray'ı desteklemem.Benimle hem fikir olan bir çok gerçek galatasaray sevdalısıda var diye düşünüyorum.. Ha dicek senin gibi kişilere galatasaray'ın ihtiyacı yok.Tamam olmasın zaten. Ben kimim ki Galatasaray'ın bana ihtiyacı olsun.. Galatasaray'ın ne bana nede Daum'a ihtiyacı olmalı..

Dipnot:Daum kim lannnnnn ! :(

Kötü yola düşmüş kadınlar gibiyiz, bizi hiçbiri kabullenmiyor. Kala kala Daum gibi bir (***) mi kaldık.

Üç yıldız olan yere istediğiniz bir argoyu aklınıza getirebilirsiniz.

Üst Alt