Lig TV: Daum ile görüşülüyor - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Cevap: Son Dakika | Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Heyecanlandim görünce ama heyecan nasil anlatayim korktum.

Eger Daum gelirse destegim azalir kardesim bu kadar söylüyorum. Yine Arma askim sonsuza kadar sürer ama Daumu getiren ve Daum gidene kadar gol olunca havalara firlamam!

Puahahha inşallah dımdızlak ortada kalırız ve bu yönetimin sonu olur.

Yuh lan ne Daumu. :D Ayrica hepimiz sitemliyiz evet ama Daum gelirse ben yokum gibi laflar olmuyor bence. :)

Tamam Daum'dan camia olarak hoşlanmıyor olabiliriz ama "o gelirse Galatasaray'ı desteklemem" böyle laflar cidden söylenecek laf değil. Gelen adama mı bağlı bizim Galatasaray sevgimiz. Lütfen arkadaşlar

adnan polatın daumun antrenörlüğünü beğendini söylediği bir röportajı vardı.korkarım ki doğru olabilir.:eek:

Geldiği ilk gün türkiyenin en büyük klubüne kaldım, Galatasaray çok büyük klüp, fenerbahçe şayze, yah barış özbek çok şıvaynstayger falan der :D her devrin adamıdır nereye çekersen oraya gider. Fener'in artıklarını almak bize yakışır zaten.

Tamam Daum'dan camia olarak hoşlanmıyor olabiliriz ama "o gelirse Galatasaray'ı desteklemem" böyle laflar cidden söylenecek laf değil. Gelen adama mı bağlı bizim Galatasaray sevgimiz. Lütfen arkadaşlar

Arma askim sonsuza dek devam eder ama eskisi gibi bir maci izlerken bacaklarim titremez gol oldugunda havalara ziplamam onu getirenler ve o gidene kadar.!

Sonra Atatürk tshirtleri giyip istiklal marşı okur yalancı milliyetçilik numaraları ile.Milletin gözüne soka soka yaptığı bağışları gösterir.Tam anlamı ile vıcık vıcık yağcılık yapar. Of of.

Cevap: Son Dakika Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Kötü gündede takımın yanındaydık kardeşim biz.Dert etme.Kendinide gerçek galatasaylımış gibi görme bizim üzerimizden siyaset yapıp.. Daum gelirse, o adam gidene kadar Galatasaray'ı desteklemem.Benimle hem fikir olan bir çok gerçek galatasaray sevdalısıda var diye düşünüyorum.. Ha dicek senin gibi kişilere galatasaray'ın ihtiyacı yok.Tamam olmasın zaten. Ben kimim ki Galatasaray'ın bana ihtiyacı olsun.. Galatasaray'ın ne bana nede Daum'a ihtiyacı olmalı..

Dipnot:Daum kim lannnnnn ! :(

Dedim gibi (Ardada dedi gibi) "Herkes Iyi Gunde GALATASARAYLI"

Ve benim Galatasaraylimi sorgulama ne beni sen taniyom nede sen beni...

Hikmet Karaman'dan Daum'a geldik tam kabus lan, gülüyorum artık. İçimdeki mutluluğu söndürdünüz ey yönetim. İlk kongrede bekliyorum sizi.. Ama aday olmayacağını da biliyorum Adnan Polat alacağın oy oranı yüzde on çıkmaz bu saatten sonra

Yaziklar olsun Adnan Polat. Adnan Sezgin´i evlat edin ve defol git

Cevap: Son Dakika Lig TV: Daum ile görüşülüyor

durun lan durun.aragones geliyormuş.yardımcısıda kalli olacamış.:D

Bu sene de bize bir 2-2 faciası yaşatır sonra biz de kovarız :D

Üst Alt