Lig TV: Daum ile görüşülüyor - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Cevap: Son Dakika | Lig TV: Daum ile görüşülüyor

Daum u sarı-kırmızı görürsem tansiyonum düşer, elim ayağım titrer, midem bulanır. Çok ciddiyim.

Kombinemi hemen iptal ederim.Hatta bunun için var gücümle çalışıp organizasyon bile yaparım.Ama GALATASARAY'ı ne olursa olsun bırakmam.

Arkadaslar Simdi dusunuyorumda Yeni sdadimizda ilk macimiza cikicaz kadromuz cok iyi degil puan durumumuz iyi degil Ve yonetimin DAumu getireceni sanmiyorum Bence ya turk biri gelir yada Yabanci ama unlu bi Td gelir

Daum'u Galatasaray'a yakıştıranlar açsın tarihimizi okusun.Ama bu yönetime yakışır Daum fazla bile.

Daum gelirse kan cikar, Adnan'larin sonu olur.

Ne kadar vizyonlu, seref sahibi bir yönetimimiz var. Gurur duyuyorum!

adam bjk'de de fener'de başarılı oldu. sorun nedir?

bir Galatasaraylı olarak, en kısa zamanda Lucescu ya da Daum'u takımın başında görmek istiyorum. şimdiden gelecek sezona hazırlanmış oluruz..

bir Galatasaraylı olarak, en kısa zamanda Lucescu ya da Daum'u takımın başında görmek istiyorum. şimdiden gelecek sezona hazırlanmış oluruz..

Bende söyledim.Sadece Fenerdeki son 4 sezonunda 2 şampiyonluk+ 2 de son haftaya lider (fenerlilere göre şampiyonluk :D)

Son dakika Alex kaçırmış,Guiza kaçırmış o futbolcuların mallığı.Adam oraya kadar taşımış.

daum dunyanin en iyi antrenoru olsa bile bizim kapimizdan giremez,girmemeli,giremiyecek.

Ayrica sahsi fikrim ligtv'deki o hatunun uydurma haberi, su gunde bundan iyi sansasyon haber olmaz.

Tugay gelsin takımın başına, alsın 2-3 tane A2 den genç monte etsin takıma.Bu senede heba olacak ama olsun.

lucescu'yu zor görürsün bir daha galatasarayda adam hazırlamış herşeyini kurtmuş takımını tıkır tıkır onu dinleyen yönetimide var. Uefa kupasını almış ligi 1. tamamlamış taraftarın gönlüne taht kurmuş. Ligdede 1. sırada oh. eşek değil ki bıraksın yuhlanarak gönderileceği bir yere gelsin.

Bu adam floryanın kapısından içeri adımı atsın,haberlerde görürsünüz beni.

Üst Alt