Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !


G.Saray bizi mahvetti!Lig TV Genel Müdürü Şansal Büyüka ile yorumcu Mustafa Denizli, dün Galatasaray ile ilgili ilginç yorumlarda bulundu.06/03/11 10:25Büyüka “Kendimiz ettik kendimiz bulduk diyorlar. Buna katılmıyorum. G.Saray’ın kötü gidişinin Türkiye’nin moraline, camiasına etkisi var. Ben yayıncıyım, beni karaya

oturttun kardeşim. Şimdi Galatasaraylı gelip kutu mu alacak benden. Ver 300, 400, 500 derken istemesini biliyorsun. Helali hoş olsun ama karşılığını verin kardeşim.

Bizi bitirdiler. Vallahi bitirdiler, duman olduk. Lig TV’de 7. sınıf program yapamazsın, 1.

sınıf yapacaksın. Galatasaray’da 3. sınıf adamla oynayamaz” diye konuştu.Mustafa Denizli ise “Galatasaray artık gazı kaçmış gazoza benziyor. Ben olsam Culio, Stancu, Zapata, Neill ve Kazım’ı kadroda düşünmem” yorumunu yaptı.
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Lig TV’de 7. sınıf program yapamazsın, 1.

sınıf yapacaksın. Galatasaray’da 3. sınıf adamla oynayamazAdam haklı...
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Geçen gün lig tv mi iptal ettim. Faks mesajımda da Galatasaray ın böyle bir takım ile oynamasına bu parayı vermem dedim:) Sanırım şansal okumuş mesajımı :D
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Geçen gün lig tv mi iptal ettim. Faks mesajımda da Galatasaray ın böyle bir takım ile oynamasına bu parayı vermem dedim:) Sanırım şansal okumuş mesajımı :DBen daha sezon başı iptal etmiştim o zamandan görmüştüm olacakları :)
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Seni karaya oturttular biz sapa oturduk.M.Denizliyede bir tavsiyem en yakın tam tesekküllü bir devlet hastanesinde bir kontrolden gecsin önce yerli cöpler temizlenicek sonra yabancı cöpler gidecek
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !KAZIM

NEİLL(gitmek isterse)

KEWELL

ZAPATA

İNSUA

STANCU(Kiralık olarak)

BAM

Aydın

Hakan

Gökhan Zan

Serkan Kurtuluşzaten gitmeli de.CULİO iyi yedek olabilir takıma iyi bir kadro kurulsa dahi.YEKTA ise daha çok oynamalı.Orta sahaya en az 2 Türk oyuncu(Üst düzey),sağ bek,sağ açık,Yerli Stoper,Yabancı Stoper,Yabancı Kaleci,Yerli Santrafor alınmalı.Ama bu yönetim yapmamalı bunları,çünkü gidenlerden daha kötüsünü alma ihtimalleri çok yüksek.Bunlar gerçekleşirse eğer ve TAKIM OLABİLİRSEK Şampiyonluğa da oynayabiliriz seneye yine.
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Hakemler de bizi mahvetti ama biz konuşuyor muyuz hiç ?
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Rijkaard gönderildiğinde hemen koşup iptal ettirdim .
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Gerek kombinem, gerekse başarısızlık yüzünden ben de devre arası iptal etmiştim.
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !bende izlemiştim bu programı.Şansal amcam çok haklı...
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Adam haklı LigTv de ciddi zarar görüyo bizim yüzümüzden Galatasarayın bu kadar kötü olmaya hakkı yok!
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Yapılan 15 yorumda - ben de dahil - şu ana kadar forumdan 5 kişi iptal ettirdiğini açıklamış,

Türkiye genelinde sayı, hiç de azımsanmayacak ölçüdedir sanıyorum.Adnan Bey, hem çalmaya hem söylemeye devam etsin.
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Gerek ruh saglıgım Gerekse Kişisel protesto etmek icin bende kacak izliyodum artık izlemiyorum.
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !adam haklı adam bu işe para yatırıyor sponsorlar iç işlere karışmakta haklı bence
 
Cevap: Lig Tv Genel Müdürü Şansal Büyüka' dan itiraf : G.Saray bizi mahvetti !Ben D-Smart aldigima yaniyorum oda karpaty liev maci gunu :eek:
 
Üst Alt