lig tv spikerleri - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

lig tv spikerleri

Cevap: Lig TV Spikerleri

Adam gibi işine yap sen.

Tam vuracağı anda iddiaya tutuştular.

https://s7.directupload.net/images/120310/8kgmtgsz.swf

Sen istediğin kadar hd,3d yayın yap kameraların üst düzey olsun ama bu spikerle bir yol olmaz.

Melih Gümüşbıçak'ı çıkar geri kalan hepsi lesh ve Fener yalakası.

Şansal'ın seçtiği spikerlerin Fener yalakası olmaması imkansız zaten.

İlker Yasin > Lig tv spikerleri - Melih G.

Seni hep ben rezil ediyordum, kendi kendime "çok mu üstüne gidiyorum acaba çocuğun?" diyordum. Bu başlık ve attığın yorumları görünce az bile olmuş. Zaten sayfaya giren herkes ayrı bir ayar vermiş sana. Sen hala başkasını dinlemeyip, başının dikinde yürümeye devam et ama.

Seni hep ben rezil ediyordum, kendi kendime "çok mu üstüne gidiyorum acaba çocuğun?" diyordum. Bu başlık ve attığın yorumları görünce az bile olmuş. Zaten sayfaya giren herkes ayrı bir ayar vermiş sana. Sen hala başkasını dinlemeyip, başının dikinde yürümeye devam et ama.

Rezil ettiğin mesajları bul forumu bırakacağım.

Hadi bul bakıyım.

Şizofren olduğunu düşünüyorum.

Onur Gürel cahili bu konuya da el atmış olması da başka bir üzünç kaynağı.

Hadi bul bakıyım.

Tüm forumda senin hakkında aynı şeyi düşünüyor.Durumunu şu fıkra iyi özetliyor

Temel bir gün arabayla ters şeritte giderken radyodaki şu anonsu duyar: Delinin teki ters şeritte gidiyor. O an kendi kendine söylenir: Ne bir tanesi bunların hepsi deli

Hadi bul bakıyım.

Onur Gürel cahili bu konuya da el atmış olması da başka bir üzünç kaynağı.

Rezil olduğun mesajları buraya koysam, "sen buna mı rezillik diyorsun" triplerine gireceksin. Biraz düşün, bu kadar insan haksız, ben haklı mıyım diye.

Hep diyorum, bir Ercan Taner daha cikaramamak 70 milyonluk bir ulkenin ayibidir.

Emre diye gozluklu biri vardi. Yeniler arasinda o fena degil. Bizim Bordeaux macinin spikeriydi.

Tüm forumda senin hakkında aynı şeyi düşünüyor.Durumunu şu fıkra iyi özetliyor

Temel bir gün arabayla ters şeritte giderken radyodaki şu anonsu duyar: Delinin teki ters şeritte gidiyor. O an kendi kendine söylenir: Ne bir tanesi bunların hepsi deli

sonra mezarina yazmislar ters yolda gidiyorum dedim dedim inanmadiniz bak noldu simdi

he

Konunun varmış olduğu ortak görüş : Lick tv spikerleri çok iyi gerek Fener yandaşlığı yapıyor olmaları gerek saçma sapan bilgiler vermeleri çok hoş.

Ercan Taner,İlker Yasin gibi isimleri getirmek imkansızdan öte bu adamlar için mesleki kariyerlerinde çok geriye atılmış adım olur.Adamlar mesleklerinde çıkabilecekleri en doruk noktadalar.Sabri Ugan ise onların izinden giden bir başka isim oda ideallerine ulaştı ulaşacak.Bu iş futbolcu transferi gibi değil.

Bunları bir kenara bırakırsak sanıyorum ki elemanlarını kendileri yetiştiriyorlar.15 20 senedir mevcut kemik kadroları show tv ve cine 5 in spor bültenlerinde bir arada çalışıyor ve alttan gelen yeni isimleri kendileri yetiştiriyor.Özellikle iki sunucu aynı anda maç anlatma dönemi bunu dahada hızlandırdı.

Kısacası böyle geldi böyle gidecek.

Suanda en iyi mac anlatan spiker bence Emre Tilev. Ercan Taner'de ses kalmamis.

[video=youtube;R_GxeJ1mQk8]https://www.youtube.com/watch?v=R_GxeJ1mQk8[/video]

Üst Alt