Lig TV'ye Protesto! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'ye Protesto!

Cevap: Lig TV 'ye Protesto !

Birazdan burası '' evde ayaklarımı uzatıp izliyorum , kahvede maç izlemem , param var izlerim sizene , Premier lig de var panpa '' diyen GS taraftarı (!) dolucak şimdiden uyarayım

Az önce tekrar aradılar. İptal sebebini öğrenmek için.

Cevabım ; Lig tv nin kalitesiz yayın ve taraflı yayın anlayışı. Gidin Lig Tv nizi , o çok sevdiğiniz koruduğunz, fenerbahçe taraftarına satın. Ama şunuda unutmayın bu ülkede fenerbahçeden büyük Galatasaray vardır dedim.

adamın dibisin

Bende böyle bir başlık bekliyordum. Teşekkür ediyorum düşündüklerimi dile getirdiğin icin. Ciddi şekilde örgütlenirsek bu lig tv denilen saçmalığa gereken cevabı vereceğiz. Benim de taahhüt bitiyor. Aradıklarında cevabım hazır. Üzgünüm buraya yazamam :). İlk günden ban yemek istemiyorum.

Ah be evde olacağım ki açıp nasıl iptal ettiriyorum. Yine de ta Kıbrıs'tan bizimkilere mesaj yolluyorum böyle böyle iptal ettirin diye, öyle ya da böyle iptal ettireceğim, ettirteceğim. Yemin ediyorum bu zamana kadar zor sabrettim. Ne Ntvspor izliyorum ne de Ligtv yeter.

Ben bugün açıklamadan sonra direk iptal ettim ve sözleşme olduğu için boşuna para da ödeyeceğim.

Ancak bu stada da taşınmalı bir şekilde.Anlasınlar artık ne bok olduklarını.

Sesli ve yazarak düşünüyorum:

Lig tv 'yi neden alıyorum? -Galatasaray'ımın maçlarını izlemek için.

Farklı alternatif var mı? -Hayır

Bireysel iptal bir sonuç verir mi?

-Kesinlikle hayır.

Bu olanlara sessiz mi kalayım?

- Oda olmaz.

Ne yapmalı?

-Belli bir süre (1ay-2ay) topluca iptal ettirmek.Mantıklı geliyor.

Takımımızın malum sözleşmelerden dolayı Lig tv'ye bir tepki verecek durumda değil. Havuzdan çekilmesi mümkün değil. Ekonomik olarak çöküş yaşarız.

Takımımız böyle durumda basın açıklaması şeklinde tepkiler verir ancak.

Benim düşüncem forumdan toplanalım belli bir süre de anlaşıp iptal ettirelim.

İptal nedenimizi de arkadaşın dediği gibi yanlı yayınlardan dolayı olduğunu belirtmeliyiz.

Birazdan burası '' evde ayaklarımı uzatıp izliyorum , kahvede maç izlemem , param var izlerim sizene , Premier lig de var panpa '' diyen GS taraftarı (!) dolucak şimdiden uyarayım

o diyecekler başka taraftarda olur, burda o tarz taraftar olmaz. zaman gelir transfer taraftarlığı- fatih terim taraftarlığı- yönetim taraftarlığı damgası vurulsada bazı tartışmalarda. galatasaraya zarar verecek her oluşumun karşısında durmaya çalışanlarla doludur burası. konu galatasaray ise gerisi boş laf. hee dediğini yapanlar yok mu var elbet ama gündemi-burayı takip edenlerin burda öyle bir yorum yapmaz

Yonetime de bir mail kampanyasi yapmak lazim havuz sisteminden cikmamiz icin.

Yonetimin aciklamalari hem azaldi, hem de yumusadi siyaset de bu isin icine girdiginden beri. Adamlar da hapse dusmekten, vergi borcu yemekten korkuyorlar belli ki. Taraftarin artik on ayak olmasi lazim yonetime.

Yuruyuse gidece olanlar yaninizada decoderle gidin olmadi tamircilerden hurdacılardan birer tane alin final konusma sonrasinda ortaya eylem olarak atin

İptal ettirin beyler. Şimdiye kadar durduğunuz hata. Biraz daha beklerseniz gözünüzün içine baka baka kupayı şikebahçeye verecekler.

Şu anda iptal ettirmiş bulunuyorum.Ama adam telde ne dedi tam anlayamadım faxs falan bişeyler zırvaladı bu konuda bilgisi olan varsa yardım bekliyorum

Üst Alt