Lig TV'ye Protesto! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lig TV'ye Protesto!

Cevap: Lig TV 'ye Protesto !

Arkadaşlar tamam iptal ettirelim souna kadar varım ama bir konuda dikkat edelim müsteri hizmetlerinde çalışanlar işçi. onlara karşı tepki göstermeye gerek yok onlar işini yapıyor sadece arayıp iptal ettirelim yeterli. tabiki onlar iptal ettirmememiz için birsürü yöntem soyleyecekler onlara verilen emirleri uyguluyorlar sadece iptal ettirirken orda çalışan insanları rencide etmeye gerek yok.

Benim müşteri temsilcisine en ufak bir hakaretim olmadı.

benim en büyük korkum yandaş lig tv den kurtulduk derken resmi ezik yayıncı kurumu doğuş holding in ihaleyi alması

herkes rahat olsun bu il lig tv ye patlayacak...gelecek sene nasıl kandıracaklar Galatasaray taraftarını?o kadar salak değiliz biz

Lig tv ve fener yandaşlığının son kanıtı.antuda lig tv reklamları yayınlanmaya başladı.

1 milyon civarı üyesi var , 20bin GS'li iptal ettirmiş ama adamlar iplememiş bile hala süper para kazanıyolar , adam akıllı organize olmamız lazım

Yönetime sallamak kolay, taraftar da görevini yapması gerekir. Digitürk ligtv adı ne haltsa iptal edilmelidir!

Ama ''Galatasarayımı başka nasıl izleyeceğim yhaaa'' diyorsan ozaman zaten bu olanlara müştehaksın demektir.

Bu arada ne acı bir durum bütün mesajlar 12 Mayıs, şampiyonluk öncesi.

iptal etmem hem takımıma para kazandıroyorum hemde ligtvye. ülkede kimlere para kazandıroyrken lig tvye şansala gitmiş pek umrum degil

öyle lafla peynir gemisi yürümez , ben dün iptal ettirdim.Delikanlı olup siz de edin ( Evet taahhüt cezası da ödeyeceğim !)

Üst Alt