Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok!

Cevap: Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok!

ilk golde ne vardı?

İlk goldeki faul çok barizdi. Defans oyuncusunun omuzundan destek olarak yükseldi. Eskişehir'li oyuncunun omuzundaki Mustafa yüzünden zıplayamadı bile.

İkinci golde ki faul tartışılabilir belki. Bence Burak elini Volkan'ın yüzüne atıyor, görmesini engelliyor. Bana göre o da faul.

fener maçında rakibin en tekili silahi alexe hiç önlem almayan,galip olmasına rağmen geriyi kabak gibi açan takımın teknik drektörü,trabzon maçında rakibin en etkili silahını doğayla durdurmaya çalıştı..selçuğa hiç top aldırmamak için top oynmak yerine süreki selçuğun gölgesi oldu..Ve sonunda doğa tıkandı ve çıktı...

bunu iddaa ediyorum istisnalar kaideyi bozmaz fakat bu fenerlilerden herşey beklenir ..Ben bunu bilirim bunu söylerim..

Alex'i kimle nasil durduracaksin sevgili kardeşim? Orta sahada mı? Alex orta sahada sağdan aldığı topu sola vermek dışında önemli ne yapıyor sence? Yoksa stoperlerden birini mi dikeceksin başına maç boyunca?

GS-FB maçında 1 gol 1 asist yapan Alex'i GS kiminle nasıl durdurdu bana açıklayabilirmisin?

Veya Kadıköy'de FB'nin TS'u tabiri caizse evire çevire yendiği maçta (çünkü Trabzonspor'un FB kalesine nerdeyse şutu bile yoktu o maçta) Trabzon Alex'i nasıl durdurdu veya durdurdu da ne oldu?

Beşiktaş nasıl durdurdu Alex'i?

Bırakalım bu Alex'i durdurma meselesini. Fenerbahçe takım olarak gerekeni yapıyorsa Alex de yapar. FB takım olarak gerekeni yapamıyorsa Alex de durur..

Gelelim konu başlığına konu olmuş ana yazıya. Ben dünkü ES-TS maçını izlemedim işim vardı. Neymiş, ES sürekli defans yapmış. Peki 3 hafta önce Kadıköy'de nerdeyse kalenin önünde etten duvar örüp ölümüne defans yapan ve neredeyse hücum yapmayan sözümona şampiyon adayı Bursaspor'un Trabzonspor karşısında aynı oyunu oynayıp oynamadığını da irdelemiş mi acaba bu sayın yazar? Bilmiyorum, bilmediğim için soruyorum.

Bırakalım bunları. Trabzon'da hakemin kafası yarılmış, seyircisiz oynama cezası verilmemiş. Bu hafta illa Fenerbahçe'nin geçen hafta seyircisi bir olay yarattı diye FB'ye seyircisiz oynama cezası verilir konu kapanır.

Sonuçta sinirleri sağlam olan kazanacak bu yarışı. Ne yapalım, dallamalıklar iki şampiyonluk adayının da başına geliyormuş demek, ki konu başlığındaki yazar ES defans yaptı diye öfke dolu bir yazı yazmak zorunda hissetmiş kendini. Bursaspor yapmamıştı çünkü sanki..

Bi defa Fenerbahçe'nin Cuma maçı neden yapmadığı açıklansın,

ben hayatımda böyle bir saçmalık görmedim.

Bu hayatta en nefret ettiğim şey çifte standart.

bana görede trabzonb suçlu ama kardeşim adamların 2 golü verilmedi bi gol daha atlasardı maçın hakkı 3-0 dı adamlar atamıyabilirler hakemleri yenmek için 3 golmü lazım

fener maçında rakibin en tekili silahi alexe hiç önlem almayan,galip olmasına rağmen geriyi kabak gibi açan takımın teknik drektörü,trabzon maçında rakibin en etkili silahını doğayla durdurmaya çalıştı..selçuğa hiç top aldırmamak için top oynmak yerine süreki selçuğun gölgesi oldu..Ve sonunda doğa tıkandı ve çıktı...

bunu iddaa ediyorum istisnalar kaideyi bozmaz fakat bu fenerlilerden herşey beklenir ..Ben bunu bilirim bunu söylerim..

Futbol kurallarından haberin olsa veya objektif olabilsen sen de haklı olabilirdin.

mümkünse hiç yorum yapma , saçma sapan şeyler yazıosun , antunun beyni ne kadarsa seninkide okadar çalışıo 0-12 yaş

trabzon şampiyon olamazsa akp trabzonda çok büyük hayal kırıklığı yaşayacak ...

Lütfen forumu kirletmeyelim.

Hayır ben objektif yazınca kuşculukla suçlanıyorum da.

Trabzon sempatizanı değilim. Şampiyon olmalarını da istemiyorum. Var mı diceniz?

Burak karşı karşıya kaldığı pozisyonu gol yapamazsa, Umut boş arkadaşını görmek yerine topu dağlara taşlara vurursa, Trabzon'un pekte konuşma şansı kalmıyor. İpler kendisinin elindeyken daha dikkatli davranması gerekirdi. Geçmiş ola...

Bu sene planımı yaptım arkadaş. fb şampiyon olursa karşı komşum yine bayrak asacak. Onun tam karşısına ben de 2-2 mi 2-2 mi diye cama büyük pankart koyacam. Baksın baksın çıldırsın.

İbrahim Alkan borderline mısın nesin? :D Sen niye layk veriyon? Fenerliler cins bizim forumun fenerlileri daha da bi cins.

Lütfen forumu kirletmeyelim.

Hayır ben objektif yazınca kuşculukla suçlanıyorum da.

Trabzon sempatizanı değilim. Şampiyon olmalarını da istemiyorum. Var mı diceniz?

var diyeceğim alıntılamışsın mesajımı ne vardı kardeşim gollerde bana göre 2. golde faul değildi hadi o fauldü ilk golde ne vardı ? tahrik etme milleti kimse kimseyi kayırmış felkan demiyor sana ne oluyor

bursa fb den kapanarak puan alıyor kimse bişey demiyor eskişehir alınca suç oluyor. bizene arkadaşlar siz nie bu kadar olayların üstüne gidiyorsunuz ?

biz kendimize bakalım birazda gelecek senenin planlarını yapmalıyız. ts yada fb şampiyon olunca bize birşeyler vermiyorlar.

beğenmediğimiz uzay takımı bjk bile kupa şampiyonu olacak

Bir gazetecinin ortaya çıkardığı, spor ile siyasetin ülkemizde ne kadar iç içe olduğunu çok güzel açıklayan bir örnek.

Yani? Açık açık takımları yazamamış o gazeteci çünkü kafası basmadığı için takımların güçlerine bakmayı akıl edememiştir. Kafasındaki siyasi düşüncenin veya tttuğu takımın başarısızlığını yine rakip takımlara veya siyasi düşüncelere atmaya çalışmıştır. Mesela bu ima dolu yazıları yazan gazeteci son 9 yılda en çok şampiyon ve 2. olan takımı yazsa ortaya nasıl bir sonuç çıkardı acaba?

FB hem de hiç öyle sıradan bir mac olmayan GS derbisini ne gün oynadı sevgili arkadaşım? (hem de her iki takım da bir hafta önceki maçlarını Pazar günü oynamışken ve Trabzonspor'un bu iki takımdan da daha fazla dinlenme imkanı olduğu bir haftada...)

Forveti Umut olan bir takımın şampiyon olması için baya bir şansa ihtiyavı var.

Üst Alt