Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok!

Cevap: Ligde namuslu şampiyonluğa izin yok!

bu tür yazı yazanlar daha geçen yıl yaşananlara baksın utanılası durumlar.. sonra nedne taraftar şişe attı küfür etti yok oraya saldırdı buraya saldırdı derler.. insanları böyle tahrik et sonra taraftar suçlu de..nerden baksan tutarsızlık nerden baksan AHMAKÇA

FB hem de hiç öyle sıradan bir mac olmayan GS derbisini ne gün oynadı sevgili arkadaşım? (hem de her iki takım da bir hafta önceki maçlarını Pazar günü oynamışken ve Trabzonspor'un bu iki takımdan da daha fazla dinlenme imkanı olduğu bir haftada...)

O maç zorunlu olarak Cuma gününe alındı sevgili arkadaşım.

Hangi derbi maçının Cuma oynandığını gördün hayatında?

Ayrıca Trabzsonpor pazar günü maç yapıyor cumaya maçını koyuyorlar,

4 defa cuma maçı oynadı Trabzonspor

Fenerbahçe ise zorunlu olarak 1 maç.

Haksızık bu işte, sen bilmezsin.

Bıktım şu komplo teorilerinden. Bırakın adamlar yarışsın yahu. Biri der spordan sorumlu bakan para aktardı, biri der başbakan taraf oldu. Yahu bu adamalrın işi gücü yok. Fener,Trabzon,Galatasaray diye dolanıp duracaklar. Ulan kaç tane fenerli Başbakan'a fenerli diye oy verir. Oylarda takımın etkisi milyonda bir bile değildir.

...

Lan herşeyi anlarım da Cuma günü oynama muhabbetini bir türlü anlayamadım.Cuma günü oynamak her zaman avantaj.Kazan maçını bırak rakiplerinin üstünde baskı oluşsun eli ayağına dolaşsın.Anlamıyorum ben bu olayı.

Ankaragücü nde bu hafta gol atan Turgut şahin Fener i bitirir, attığı gole bakın Türk oyuncuları bu tip vuruşlarda genelde kuşları vururlar.

İlk goldeki faul çok barizdi. Defans oyuncusunun omuzundan destek olarak yükseldi. Eskişehir'li oyuncunun omuzundaki Mustafa yüzünden zıplayamadı bile.

İkinci golde ki faul tartışılabilir belki. Bence Burak elini Volkan'ın yüzüne atıyor, görmesini engelliyor. Bana göre o da faul.

bunlar faulsa luganonun yaptigi ney?

insanlari birbirine vurdurmak icin yazan yazarlardan nefret ediyorum..

hersey de bir komplo teorisi

eses, fenerbahce karsisinda super basladi ama alex 2 pasla bitirdi adamlari.. yenildiler, sonra trabzondan puan alinca hain oldular.

bursa fenerbahceye atak yapmadi, 2 puan aldi, sonra trabzon'a yenildi ama kimse laf etmedi.. yani futbol bu.. herkes her macini ayni kalitede oynayabilir mi yahu.. ona yenilmistir, bunu yenmistir.. ne var bunda..

biraksinlar bu isleri.. hakem hatalarindan bahsedenler, hep kendi aleyhine olanlari gorurler.. lehine olanlardan bahseden yok..

hakemlerde kasit olsa bu belli olur.. bir takimi bitirmeye gelen adam boyle profesyonel bitiremez.. zaten hakemler iyi olsa, uefa turlarinin playofflarinda yani en dusuk klasmanda bile gorev alabilirlerki alan yok 2 hakem disinda..

kazanan hep saibeli

kaybeden hep namuslu olur..

sadece fenerbahce $ike yapar, mac satin alir, kaleci alir..

ama nedense hep bunu 30 hafta yapar, son haftalarda 2 kere, iddasi olmayan takimlara sampiyonluk verir..

en cok kupa finaline cikar ama orayi 1 kere de alamaz ne hikmetse..

futbolda adinizi, yazinizi unuttularsa,

o gun tepede kim varsa hemen onun aleyhine komplo teorilerini doseyin, herkes sizi tekrar hatirlar

reklamin kotusu olmaz..

yazik

İlk goldeki faul çok barizdi. Defans oyuncusunun omuzundan destek olarak yükseldi. Eskişehir'li oyuncunun omuzundaki Mustafa yüzünden zıplayamadı bile.

İkinci golde ki faul tartışılabilir belki. Bence Burak elini Volkan'ın yüzüne atıyor, görmesini engelliyor. Bana göre o da faul.

Carlosun Cangeleye yaptığına penaltı değil deyip tartışma çıkartan fb yönetimi ve taraftarları,Burağın volkana yaptığa harekete faul falan diyemez.

33b1ojo.jpg

şaka gibi yaa adamlar ikinci yarıyı neredeyse yenilgisiz kapatacaklar.. bide lig tv neden almıyorsunuz diyorlar..

Üst Alt