Ligin En Az Pozisyon Üreten 2. Takımıyız! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ligin En Az Pozisyon Üreten 2. Takımıyız!

10 yıldır buradayım hocaya bu kadar sallandığını ilk kez görüyorum bu derece. Haklılar mı? evet malesef herkes haklı.

rezilsiniz, kepazesiniz

su takimin oynadigi oyuna bak. Rezalet kere rezalet.

Ruhsuz bunlar!
Vurdumduymaz bunlar!

Bunlardan Galatasaray oyuncusu olmaz!

Olsa olsa cemisgezekspor oyuncusu olur!!

.......................................MUSLERA...................................
XXXXX.........LUYINDAMA........XXXXX............XXXXX
.........................................NZONZI.....................................
...........................LEMINA................SERI...........................
....XXXXX.........................FALCAO.....................XXXXX..

O lanet olası Dursun döneminde bile her maç kaç tane pozisyona giriyorduk. Resmen rezillik ya şu kadroyla sergilenen futbol.

sent via GSC

O sol kanata attığı Saka fizik olarak kendini geliştirmiş PL de ayakta kalabiliyor. Biz Yunusu atıyoruz sol kanata yerden kalkamıyor. Genç çocuklarda da çok hata var.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haklısın. Premier lig tabiki farklı. Ama bir şekilde şans verilmeli genç oyunculara. Yunus ve Atalay dan bahsediyorum.

Şu Babel ve Feghouli yi gördükten sonra kanatlarda Emre Mor Jimmy ve Adem Büyük oynasın ne kaybederiz ?

Daha kötü olmayız en azından farklı bir şeyler denemiş oluruz.

Haklısın. Premier lig tabiki farklı. Ama bir şekilde şans verilmeli genç oyunculara.

Şu Babel ve Feghouli yi gördükten sonra kanatlarda Emre Mor Jimmy ve Adem Büyük oynasın ne kaybederiz ?

Daha kötü olmayız en azından farklı bir şeyler denemiş oluruz.
Kanatlarımız bu kadar kötü haldeyken Emre Mor artık ilk 11de bi şans bulmalı bence. İhtiyacımız olan şeylere sahip tek oyuncu nerdeyse şu an

Kanatlarımız bu kadar kötü haldeyken Emre Mor artık ilk 11de bi şans bulmalı bence. İhtiyacımız olan şeylere sahip tek oyuncu nerdeyse şu an

Aynen.

En azından hızlı kontra atağa çıkmamıza yardımcı olur. Babel ve Feghouli berbat durumda.

Bekler de çok kötü. Adem Jimmy Emre Mor hatta Andone bile sol açıkta denenebilir.

Bu takim nasil sampiyon olacak yaw

EGOYVAmW4AIV93W

EGOYVeYW4AA3sUq

EGOZBv-X0AApShm

EGOZCNyXUAERRQ9

EGOZef5WoAMvSk6

EGOZe8SWwAIn-oH

Tek kelimeyle rezalet.bu bildiğin küme düşmenin en büyük adayı bi takımın istatistikleri

Asil problemin hoca hem ceza yemesi hem kotu futbol. Oyun anlayisimiz zaten hic belli degil. Ne ortadan gidiyoruz, ne kanattan ne kontra attaktan... Top aliyoruz 6-7 pas yan yapip biraz ileri gitsek hemen pas veya pozisyon hatasi ve geri kos.

Ileride basmazsan sabaha kadar kos bir bir sey yapmazsin.
Organize bir sekilde baski kurmassan sabaha kadar kos...hic bir sey....
Temel oyun anlayisinda pozisyonlari doldurmazsan istedigin kadar kos....
Takimin yarisi ileri yarisi geri kosara istedigin kadar kos....

Sonucta temel bir oyun anlayisi yok. Sahada 4-1-4-1 veya 4-2-4 veya 4-1-3-2 ..yani istedigini diz.. Mesafeler uzadikca, takim halinde sahada birlik olmazsan hic bir sey yapamazsin.

Benim goze batan en buyuk 2 sorun var
1 kanatlar kanatlarda yok ikiside cok fazla iceri giriyor
2 hucuma donuk oyunda defans arkasina hic top atmiyoruz.
Sadece bu ikisini yapsak bari atak yaparken kendimiz yonlendiririz oyunu.

Organize pres ve baskili oynama konusuna girmiyorum.. bunun icin saha icinde en 3 bolgede gobekte lider oyuncu lazim.

En büyük sorun kanat oyuncularımız ve bekler.

Arsenal - Bournemouth maçını izledim. Unai Emery 18 yaşındaki Saka yı sol açığa atmış. Genç oyunculara güveniyor ve şans veriyor.

Hoca alternatif oyuncuları denemek için neyi bekliyor anlamıyorum.

Babel Belhanda Feghouli Mariano ve Nagatomo. Bu 5 li oynadığı sürece hiçbir şey değişmez takımda.
İşler kötü gitmeye başladığı zaman ortalık yangın yerine döner, her kafadan bir ses çıkar, çay-çorba-salata-et birbirine karışırdı...Bizim forum böyle durumları en uçlarda yaşar üstelik...

İlginç bir şekilde, belki de ilk defa bu kadar belirgin fikir birliği oluşmuş durumda. Bu beşinin yerine ortalama performans verebilen adamlar oynasa, şu an olumlu manada çok farklı şeyler konuşuyor olurduk...

bu kadar rezil kadro cikarsa normal. ne kadar oynamayacak adam varsa her mac 11 basliyor. nagatomo mariano belhanda babel feghouli gibi isimlerin forma giymeye hakki yok.

İşler kötü gitmeye başladığı zaman ortalık yangın yerine döner, her kafadan bir ses çıkar, çay-çorba-salata-et birbirine karışırdı...Bizim forum böyle durumları en uçlarda yaşar üstelik...

İlginç bir şekilde, belki de ilk defa bu kadar belirgin fikir birliği oluşmuş durumda. Bu beşinin yerine ortalama performans verebilen adamlar oynasa, şu an olumlu manada çok farklı şeyler konuşuyor olurduk...

Bu kez herkes hem fikir. Bahsettiğimiz 5 oyuncu takımı aşağıya çekiyor.

Luyindama form olarak iyi oynamaya başladı. Nzonzi her maç iyiler arasında.

Seri PSG maçının bizdeki en iyi 2 oyuncudan biriydi.

Muslera Seri Nzonzi Luyindama dışında performansıyla öne çıkan oyuncumuz yok.

Falcao yu pas geçiyorum. Çünkü adama top taşıyamıyoruz.

Hoca bir an önce alternatif isimleri sahaya sürerek ve takım düzeninde değişikliğe gitmeli.

.......................................MUSLERA...................................
XXXXX.........LUYINDAMA........XXXXX............XXXXX
.........................................NZONZI.....................................
...........................LEMINA................SERI...........................
....XXXXX.........................FALCAO.....................XXXXX..
sener donk tasdemir andone mor(veya baskasi) tamamdir.

Hoca bir an önce alternatif isimleri sahaya sürerek ve takım düzeninde değişikliğe gitmeli.
mariano ve nagatomo ofansa destek vermedigi gibi feghouli ve babel de defansa destek vermiyor. kanatlar komple degisirse anca top oynariz. adam eksiltemeyen, orta yapamayan, sut cekemeyen adamlarla nereye kadar? mücadele bile etmiyorlar. selcuk ve belhandali orta sahanin mac alma ihtimali SIFIRDIR

mariano ve nagatomo ofansa destek vermedigi gibi feghouli ve babel de defansa destek vermiyor. kanatlar komple degisirse anca top oynariz. adam eksiltemeyen, orta yapamayan, sut cekemeyen adamlarla nereye kadar? mücadele bile etmiyorlar. selcuk ve belhandali orta sahanin mac alma ihtimali SIFIRDIR

Aynen katılıyorum. Selçuk ile başlamanın hiçbir açıklaması olamaz. Belhanda da yokları oynuyor. Ayrıca top kayıplarıyla takımı geriye koşturuyor.

Ocak ta sağlam temizlik var gibi görünüyor.

Belhanda ve Feghouli başta olmak üzere. Mariano Nagatomo ve Babel ile yollar ayrılmalı.

'Alternatif' isimleri birazcık yeterli görüyor olsa, sezon başından beri dökülen adamlarda ısrar etmez, hele de Selçuk' tan medet ummazdı. Hoşlanmadığı yabancı oyunculardan gönderebileceklerini gönderip yenilerini alma niyetinde olduğu anlaşılıyor. Ne yapacağını kendisi de bilemiyor gibi bir hali var maalesef...

Üst Alt