Lincoln bildiğiniz gibi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln bildiğiniz gibi

Cevap: Lincoln bildiğiniz gibi

oglum bizdeyken gene iyiydi ben 2 senedir seyrediyorum arada bu densizi

veysel top diye oynar bu adamla okeye bile donemez

Şaka gibi yorumlar var yemin ediyorum :) "Galatasaray'a gelmiş en yetenekli futbolcuymuş", "Gittiği her takımda asıl problem t.direktörmüş" falan :lol: Bir de şu "inanılmaz yetenekliydi" lafını biraz açın artık. Öyle boş boş "inanılmaz yetenekliydi abi yeaeaae" yazmayla olmuyor bu işler. Neymiş yeteneği? Hagi gibi şut ve freekick mi atıyor; hayır. Kaka, Pirlo, Xavi gibi çok az top kaybıyla oynayıp, ip gibi paslar mı veriyor; hayır. Kafa toplarında çok mu iyi; hayır. Topu ayağına yapıştırıp, leblebi gibi adam mı geçiyor; hayır. Bitiricilik erbabı mı; hayır. İnanılmaz bir vizyonu mu var; hayır. Nedir öyleyse bu adamın o inanılmaz(!) yeteneği? Yetenek anlayışınız top sektirip, no-look pas vermekten ibaret heralde.

'göz'le izlenmeli lincoln.

Olur mu reis Lincoln bu; dünyanın en yetenekli 5 futbolcusundan biri. O kadar yetenekli ve büyük bir topçu ki, bir kez bile milli olamamış..

Diyorum ya, yetenekli ama bir Kaka, Ronaldinho gibi degildi. Orta Sinif Takimlar icin bir futbolcydu. Bayern münih degil, ama Schalke filan gibi, bizim gibi takimlarda is yapar. okadar.

Şaka gibi yorumlar var yemin ediyorum :) "Galatasaray'a gelmiş en yetenekli futbolcuymuş", "Gittiği her takımda asıl problem t.direktörmüş" falan :lol: Bir de şu "inanılmaz yetenekliydi" lafını biraz açın artık. Öyle boş boş "inanılmaz yetenekliydi abi yeaeaae" yazmayla olmuyor bu işler. Neymiş yeteneği? Hagi gibi şut ve freekick mi atıyor; hayır. Kaka, Pirlo, Xavi gibi çok az top kaybıyla oynayıp, ip gibi paslar mı veriyor; hayır. Kafa toplarında çok mu iyi; hayır. Topu ayağına yapıştırıp, leblebi gibi adam mı geçiyor; hayır. Bitiricilik erbabı mı; hayır. İnanılmaz bir vizyonu mu var; hayır. Nedir öyleyse bu adamın o inanılmaz(!) yeteneği? Yetenek anlayışınız top sektirip, no-look pas vermekten ibaret heralde.

Bari yeteneğine laf etmeyin. Bu kişisel yoruma dayalı birşey değil ki bence var sence yok diyesin. Ortada olan birşey.

Bari yeteneğine laf etmeyin. Bu kişisel yoruma dayalı birşey değil ki bence var sence yok diyesin. Ortada olan birşey.

Ben adama yeteneksiz demiyorum. Abartıldığı kadar büyük bir yeteneği olmadığını söylüyorum. Büyük yetenek deyince akla gelen futbolcular bellidir ve Lincoln bunlardan biri değil.

Bu densiz hakkında konuşmaya gerek yok. Elimizde daha iyisi mevcuttu aslında;

[video=youtube;WuNe2rNGI4Y]https://www.youtube.com/watch?v=WuNe2rNGI4Y&playnext=1&list=PL95AD04E0CB10CCD7[/video]

Bu adam Real Madrid'e gidiyordu ya daha ötesi varmı? Neden vazgeçtiler bilmiyorum ama:D

Üst Alt