Lincoln: Dönerim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln: Dönerim

Cevap: Lincoln: Dönerim

Bülent egosuna hakim olamadı. Racon falan kesti, artistlik yaptı. Bu sekilde başarısızlığına kılıf uydurmak istedi. Garibim Lincoln'ü günah keçisi yaptı. Herhalde Servet'e dokunacak cesareti yoktu. Günah keçisi yapılacak en uygun isim Lincolndü.

Sonra uzunsaçlı transfer şampiyonu bir yönetici içkili halde soyunma odasında ona racon kesti. Bu şekilde asist kralımızı küstürdüler.

Haldun Üstünel'in bunu yapmasını bende yanlış buluyorum ama,Lincoln'de Bülent Korkmaz'a küfür etmiş.

Son iki yılda yaşadıklarımız hep Lincoln'ün ahından dolayı ortaya çıkmıştır. Onu geri getirip güzel futbolunun keyfini yaşamadıkça o ah bize olumsuzluklar yaşatmaya devam edecek. Kader klübe neler yaşatıyor. Ligin en ahlaklı!!! futbolcusunu fb'den aldık oynatıyoruz.

Haldun Üstünel'in bunu yapmasını bende yanlış buluyorum ama,Lincoln'de Bülent Korkmaz'a küfür etmiş.

Dünya'da hocasına küfür etmeyen futbolcu mu var? Türkiye'de bir laf vardır, küfür edersin bir şey yapmazlar, küfürü icraate getirirsin, gururlarına dokunur diye. O hesap yani. Bülent Korkmaz gibi bir adam küfüre alınıyorsa vah halimize.

Son iki yılda yaşadıklarımız hep Lincoln'ün ahından dolayı ortaya çıkmıştır. Onu geri getirip güzel futbolunun keyfini yaşamadıkça o ah bize olumsuzluklar yaşatmaya devam edecek. Kader klübe neler yaşatıyor. Ligin en ahlaklı!!! futbolcusunu fb'den aldık oynatıyoruz.

Lincolnde ahı alınıcak vidan olduğunu sanmıyorum

Shalke den ayrılırken klüp başkanına sordular,izledim,Lincoln dediler ,başkanları aman artık adını duymak istemiyorum dedi

Gittiği klüpte gene aynı hikayeler

:)

Lincoln'ün bize ah etme lüksü yok..

Dünya'da hocasına küfür etmeyen futbolcu mu var? Türkiye'de bir laf vardır, küfür edersin bir şey yapmazlar, küfürü icraate getirirsin, gururlarına dokunur diye. O hesap yani. Bülent Korkmaz gibi bir adam küfüre alınıyorsa vah halimize.

Zaten H.Üstünel'in hareketinin yanlış olduğunu söyledim ama,Galatasaray efsanesine küfür edilmesi,her Galatasaraylının ağırına gider.Zaten B.Korkmaz oynatmayarak gerekli cezayı kesmişti.H.Üstünel'inin hareketi yanlıştı.

Şu konuda haklısın.Önemli olan Şenol Güneş gibi kendisine küfür eden adamdan bile verim almaktır.Lincoln'den gereği kadar yaralanamadık.

Lincoln'den anlamsız bir şekilde nefret edenler Lincoln size ne yaptı? Güzel futbol izletmekten başka ne yaptı size. Başımıza gelecek çok bela var daha bu kafa ile!

Ardanın tartışıldığı şu günlerde Lincolnü aramak?

Senle bu kadar ayrı futbol görüşümüz olduğunu bilmiyordum :)

Lincoln'ü tartışmam abi ben kimseyle. Galatasaray forumlarında bile Alex övülüyor. Lincoln yetenek olarak 10 tane Alex ederdi. Adamı basın ve bir kaç kıskanç herif harcadı. Sonra birden karaktersize çıktı adamın adı. Neymiş sadece bir kere geç döndü diye. Aynısını Elano yaptı, hemde daha beteri, Galatasaray'ın oyuncusuyken gitti Brezilya'larda takım aradı kendine ama, Elano kraldı fln diyenler var. Hagi'den sonra gelmiş en yetenekli adamdı Lincoln. Lincoln'ü de sırf ben değil, bütün Galatasaray taraftarı arıyor, ama bazıları laflarını yememek için geri adım atamıyorlar.

Lincoln gelişine hepimiz sevindik.Hatta nerde ise bayram yapacaktık.Ama Feldkamp'ın Hakan Şükür'le beraber Bjk maçı öncesi kadro dışı bırakması olayı bitirdi.Kaptan'da üstüne tuz biber ekince adam futbol yerine gidip Rio karnavallarında,sahillerinde baldır bacak izledi.Lincoln hakkında ki gerçekleri Hakan Şükür demeçlerinden,röportajlarından öğrenebilirsiniz.

2008'den bir haber

Avrupa’nın asist kralı Lincoln

26 Aralık 2008

Geçen yıl bekleneni veremeyen Brezilyalı yıldız, 14 asistle bu sezon Avrupa liglerinin en çok gol pası veren oyuncusu. Ankarasporlu Özer ise 11 gol pasıyla 3. sırada.

GALATASARAY’da geçtiğimiz yıl hayal kırıklığı yaratan Cassio Lincoln, bu sezon performansıyla Avrupa’yı bile salladı. G.Saray’ın 10 numarası attığı goller ve yaptığı asistlerle Türkiye ligine damgasını vururken, Avrupa liglerinde ise en çok asist yapan futbolcu unvanını aldı. Cassio Lincoln, Türkiye Süper Ligi’nin ilk yarısında yaptığı 14 asistle Avrupa’da bu alanda zirve yaptı. Brezilyalı futbolcu, asist sayısında Avrupa’nın önde gelen liglerinde forma giyen birçok rakibine fark attı.

Avrupa’nın asist kralı Lincoln - Hürriyet

Hani Alex?:eek:

Zaten H.Üstünel'in hareketinin yanlış olduğunu söyledim ama,Galatasaray efsanesine küfür edilmesi,her Galatasaraylının ağırına gider.Zaten B.Korkmaz oynatmayarak gerekli cezayı kesmişti.H.Üstünel'inin hareketi yanlıştı.

Şu konuda haklısın.Önemli olan Şenol Güneş gibi kendisine küfür eden adamdan bile verim almaktır.Lincoln'den gereği kadar yaralanamadık.

Bülent bey gurur yapmayıp, Haldun bey gurur yapmayıp o adamı harcamasalar, AL'de biz Hamburg'u da ezer geçerdik. Ama işte kişisel kompleksler yüzünden, Keita-Misimovic-Lincoln gibi STSL ligi üstü kalite oyuncuları 1 sezonda harcadık.

Lincoln'ü tartışmam abi ben kimseyle. Galatasaray forumlarında bile Alex övülüyor. Lincoln yetenek olarak 10 tane Alex ederdi. Adamı basın ve bir kaç kıskanç herif harcadı. Sonra birden karaktersize çıktı adamın adı. Neymiş sadece bir kere geç döndü diye. Aynısını Elano yaptı, hemde daha beteri, Galatasaray'ın oyuncusuyken gitti Brezilya'larda takım aradı kendine ama, Elano kraldı fln diyenler var. Hagi'den sonra gelmiş en yetenekli adamdı Lincoln. Lincoln'ü de sırf ben değil, bütün Galatasaray taraftarı arıyor, ama bazıları laflarını yememek için geri adım atamıyorlar.

Abi adamı her gittiği yerdemi basın harcıyor :)

Arda hakkında ne düşünüyorsun?Gitmelimi kalmalımı?

Bülent bey gurur yapmayıp, Haldun bey gurur yapmayıp o adamı harcamasalar, AL'de biz Hamburg'u da ezer geçerdik. Ama işte kişisel kompleksler yüzünden, Keita-Misimovic-Lincoln gibi STSL ligi üstü kalite oyuncuları 1 sezonda harcadık.

Söylediğim gibi önemli olan Lincoln'ü kazanmaktı.Skibbe dönemindeki futbolu hala aklımda.

Lincoln küfür etmedi. Avrupa'da her futbolcunun kendi kendine söylediği kızgınlık ifadesidir. Sorun Bülent'teydi. Futbolcu dönemindeki kendine güvenin, savaşçılığının aksine Bülent kenarda çok ezik ve kompleksli bir görüntü sergiledi. Kendine güveni hiç yoktu, saha kenarında duruşu Galatasaray'a yakışmıyordu. İşte böyle insanlar kaliteli insanları harcar.

Abi adamı her gittiği yerdemi basın harcıyor :)

Arda hakkında ne düşünüyorsun?Gitmelimi kalmalımı?

Arda burda miladını doldurdu. Hem Adnan Polat, hemde Telegol zihniyetinde ki basın bitirdi. Arda'ya suç bulmak saçma olur. 1-2 sene Avrupa'da takılır, daha sonra Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye alır zaten. Planlı bir yıpratma çalışması yapılıyor, Galatasaray'dan kopması için.

Yahu bu takım Sarp'ı Aydın'ı defalarca oynatıyor. Lincoln ile bunların futbol kalitesi arasıdanki fark. Amiplerle Einstein arasındaki fark gibi.

Arda burda miladını doldurdu. Hem Adnan Polat, hemde Telegol zihniyetinde ki basın bitirdi. Arda'ya suç bulmak saçma olur. 1-2 sene Avrupa'da takılır, daha sonra Aziz Yıldırım Fenerbahçe'ye alır zaten. Planlı bir yıpratma çalışması yapılıyor, Galatasaray'dan kopması için.

Böyle düşünmene sevindim,yoksa hakkaten üzülürdüm :)

Ama biliyorumki aramızda Lincolnü arayıp,Ardaya kin duyan arkadaşlarda var:)

Üst Alt