Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Lincoln:"Kampa Gittim Almadılar"

Kampa gitmiş de hiç bir gazeteci görmemiş mi ? yönetim elinde kanıtlanmış bir sürü belge varken ,lincon'ün son çırpınışları bunlar . ilk önce kampa gittiğini kanıtlasın.

Lincoln (L): Abey, ben geldim

Adnan Polat (AP): Neden geldin, gelme demedim mi?

L: Böyle yapma abey, bonussimo saçlarım küflenmiş, saçlarımı açan tek şampuan burada var, yürütmem lazım.

AP: (Töbeee yareppim, nereden aldık bu kıvırcık çocuğu) Seni sayıyla mı verdiler olum?

L: Yok abey, 14 milyona verdiler toplamda, ye ye bitmiyor abey

AP: Şeytan diyo bi çak, görsün sambasının örekesini

L: Ya abey, susadım ya ben, bi kasa meyve suyu versene!

AP: De get ulan eşşeolusu, süper hero Octupus musun necisin, anlamadım gitti.

L: Ohtupus felan, ne o abi? No look bilirim ben, çekem mi o hareketi sana?

AP: Kendini akıllı sanıyon herhalde, no look gösterecem diye antrenman sahasına girecen dimi, kasa mı götürecen top mu?

L: Bi arkadaşa bakıp çıksam?

AP: Lağ Hasaann, at habuni dişari!

Lincoln yanlış yaptı başkan Polat'ta her an ropörtaj veriyor aralıksız, devamlı yüzümüze gözümüze bulaştırdık. Bu disiplin nanelerinin başımıza böyle bir halt açağı belliydi. Lincoln'de çok yanlış yaptı üzdü bizi...

Yönetim 'kapıdan içeri sokmayız' diyerek sokak kabadayısı gibi hareket etti, akıllı yönetici gibi değil. Eğer Lincoln'ün Bochum'da yönetimce reddedildiği doğru ise Adnan Polat bunun altından kalkamaz. Bu namus davası, törecilik zihniyeti ile bir yere varılamaz yapıcı olmak gerekiyordu. En azından Rijkaard inisyatifini kullanıp

güvendiği bir arkadaşı ile Lincoln ile iletişim kurabilirdi. Ne diyeyeim iyi Tobollar hepimize.

Yönetim bir gözünü kapatarak Lincoln'ün klüb aramasını seyretti çünkü işlerine geliyordu ondan kurtulup paradan tasarruf etmek. Lincoln kendi rizikosu ile

takım arayıp pazarlık etti. Ama takım bulamayınca, geri de istemeyince ortada kaldı.

Hep diyordun ya Lincoln ; Tanrı beni olmam gereken yere gönderdi.

Belki artık Tanrı senin orda olmanı istemiyordur. :)

Yönetim 'kapıdan içeri sokmayız' diyerek sokak kabadayısı gibi hareket etti, akıllı yönetici gibi değil. Eğer Lincoln'ün Bochum'da yönetimce reddedildiği doğru ise Adnan Polat bunun altından kalkamaz. Bu namus davası, törecilik zihniyeti ile bir yere varılamaz yapıcı olmak gerekiyordu. En azından Rijkaard inisyatifini kullanıp

güvendiği bir arkadaşı ile Lincoln ile iletişim kurabilirdi. Ne diyeyeim iyi Tobollar hepimize.

Lincoln dağıttı, yönetim dağıttı biri tokat attı, öteki yumruk salladı arapsaçı oldu işler. Fifa'da ya da CAS'ta bir dosyamız daha olacak iyi mi?

Hep diyordun ya Lincoln ; Tanrı beni olmam gereken yere gönderdi.

Belki artık Tanrı senin orda olmanı istemiyordur. :)

Adam o lafi cok guzel soylemisdi ve yerinde,GS Tvnin Lincoln icin yaptigi klipde bile insanin tuyleri urperiyordu,

simdi pis,kaka L10 Oldu diye zart zurt tanri seni postaladim,tanri istemiyor gibi seyler soylemeyin,Rahat birakin ya adami.

Bugun bu habere yeteri kadar canim sIkIldI ve gozlerim doldu,her topikde de adamla alay edilmez ki..

Yalanına koyayım Lincoln.Kampa gitmiş de almamışlar,öyle birşey olsa gazetelerde boy boy yazardı be kardeşim,kampın önü gazeteci kaynıyor,o kadar da mı beynin yok.

arkadaslar bu isler yasal olaylar, kimse gelipte beni almadilar diyemez, mahkeme sorar adama yazili basvurdunmu, kapidaki gorevlinin adi ve unvani neydi, almama sebebi neydi vesaire.

oyle beni lamadilar demekle olmuyor bu isler. bizim klupte salak degil tabiki yazili olarak girmek istiyorum dedi lincoln de biz yok giremezsin mi dedik? hic sanmiyorum.

eger dokumente edilmemis laflarsa bunlar, klup her zaman haberimiz yok guvenlikci almamistir falan gibi seylerle kacabilir, adami almadilarsa bile.

bu nedenle bu haber kolpadir:)

Lincoln'e başkan daha yumuşak bir tepki verseydi büyüklük yapıp bu iş bu kadar uzamazdı, kimsenin canı yanmazdı. Eğer 8-10 milyon euro tazminat+bonservisten zarar edersek Polat başkanlıkta kalamaz. Hepsini geçtim yeni bir oyun kurucu şart fiyatlar, kulübün mali şartları, Türkiye'ye gelmek istemeyen yıldızlar malum.

Fifa'ya Lincoln söylese bunları fifa kıçıyla güler.. :D

Lincolnün shalkedeki hareketleri her sene geç gelmesi hepsi bunların delildir..Kaldıki Adnan polat lincoln geliyo almıyorum demedi..Adam zaten gelmiyor gelsede almam dedi..Kaldıki bu çok normal buyur geç mi diyecekti 3 hafta geç kalmış adama..

Lincolnün işi bitti boşa çaba bunlar..

:007: Lincoln anca babayi alir.

Üst Alt