Lincoln hakkında çıkan haberler - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lincoln hakkında çıkan haberler

Cevap: Lincoln:"Kampa Gittim Almadılar"

Cibiliyetsiz herif. Schalke'den transfer ettiğimizde Schalkelilerin neden bu herife kan kustuklarını şimdi daha iyi anlıyorum.

İşte Lincoln Gerçeği !

Galatasaray’ın, Brezilyalı yıldızı defterden silmesinin perde arkasında yaşananlar ortaya çıktı. Annesinin hastalığını öne sürerek kampa katılmayan sambacıya ilk günlerde anlayış gösteren yönetim, Almanya’da diskoda görülünce Lincoln’ün biletini kesti.

Galatasaray ile Cassio Lincoln arasında yaşanan ve ayrılıkla sonuçlanan krizin çok farklı bir boyutunun bulunduğu belirlendi. Sarı-kırmızılı yönetim tarafından sözleşmesi fesh edilen Brezilyalı yıldızın, annesinin ağır rahatsızlığını gerekçe göstererek yeni sezon hazırlıkları ve yurt dışı kampına katılmayı reddettiği öğrenildi.

Futbol şubesi yöneticileri, 12 yaşındayken babasını kaybeden ve bu nedenle annesi ile ailesinin bakımını üstlenen Lincoln’e, krizin ilk günlerinde mesafeli de olsa bir noktaya kadar anlayış gösterdi.

Ancak takıma katılması için üst üste çağrılar yapılan sambacının, Galatasaray, Almanya’da kamp çalışmalarına devam ederken, bu ülkeye gelerek diskoda eğlenmesi bardağı taşırdı. Yönetim, annesinin hasta olduğunu söyleyen Lincoln’ün bu davranışı sonrası yolları ayırma kararı aldı.

Fotoğraflar, FIFA’ya sunulacak

Galatasaray’ın kısa süre içinde FIFA’ya yapacağı resmi başvuruda hazırlık çalışmalarına katılmadığı belgelenen yıldız futbolcunun diskoda eğlenirken çekilen fotoğraflarını da kanıt olarak sunacağı vurgulandı.

Bu arada sambacının avukatlarının da FIFA’ya, “Lincoln’ün annesi rahatsızdı ve bu nedenle hazırlık kampına katılmak istemedi. Durumunu kulübüne bildirmesine rağmen 22 Haziran’da hazırlıklara çağrıldı” savunmasını yapacakları ifade edildi.

Öte yandan Lincoln’ü 2 yıl önce 5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer eden Cim-Bom’un, FIFA’dan en kötü ihtimalle bu paranın tazminat olarak ödenmesini talep edeceği vurgulandı.

Kaynak : Milliyet

Cevap: İşte Lincoln gerçeği!

Guzelim medya taraftarlari doldurmaya devam ediyor. Kimse kusura bakmasin ama hic kimse butun gercekleri bilmiyor. Lincoln sanildigi kadar kaprisli sorunlu bir futbolcu degil. Evet biraz oyle ama abartildigi kadar degil. Lincoln'u oyle gosteren medyadir, taraftari ve ayni zamanda yonetimide yonlendiren Fenerli medya.

Bu konu'da bi tek Haldun'u ayakta alkisliyorum cunku Lincoln'u istemeyen oydu, bunlarin olacagini bilen oydu cunku bu yonetimin bu tarz yildiz oyunculari yonetemeyecegini biliyordu ve hakli cikti adam.

Ahanda suraya yaziyorum, Faruk Suren yonetimi ellimizde olsaydi, bin kat daha sorunlu ve kaprisli Efsane Hagimizi idare edebildikleri gibi Lincoln'u cok daha kolay idare edebilirlerdi. Skibbe doneminde NEDEN acaba EN UFAK bir sorun yoktu? Birazda bunu dusunun. Cunku Skibbe cok iyi yonetiyodu Lincoln'u. Ha tek yanlisi Lincoln yaratmak istedi ve basardi ama bir takim kazanamadi. Iste burda Fatih Terim faktoru ortaya cikiyor. Zamaninda Fatih hoca hem Hagi'yi takima kazandirdi, hemde muthis bir takim yaratti. Hagi olmadigi donemlerde bile cok iyiydik

Neyse bu konu uzarda uzar ...

Bu Lincoln şimdi de annem hastaydı bilmemne diye küçük emrah modunda yönetimden özür diler yönetim de bunu kabul ederse hiç şaşmam....

Guzelim medya taraftarlari doldurmaya devam ediyor. Kimse kusura bakmasin ama hic kimse butun gercekleri bilmiyor. Lincoln sanildigi kadar kaprisli sorunlu bir futbolcu degil. Evet biraz oyle ama abartildigi kadar degil. Lincoln'u oyle gosteren medyadir, taraftari ve ayni zamanda yonetimide yonlendiren Fenerli medya.

Bu konu'da bi tek Haldun'u ayakta alkisliyorum cunku Lincoln'u istemeyen oydu, bunlarin olacagini bilen oydu cunku bu yonetimin bu tarz yildiz oyunculari yonetemeyecegini biliyordu ve hakli cikti adam.

Ahanda suraya yaziyorum, Faruk Suren yonetimi ellimizde olsaydi, bin kat daha sorunlu ve kaprisli Efsane Hagimizi idare edebildikleri gibi Lincoln'u cok daha kolay idare edebilirlerdi. Skibbe doneminde NEDEN acaba EN UFAK bir sorun yoktu? Birazda bunu dusunun. Cunku Skibbe cok iyi yonetiyodu Lincoln'u. Ha tek yanlisi Lincoln yaratmak istedi ve basardi ama bir takim kazanamadi. Iste burda Fatih Terim faktoru ortaya cikiyor. Zamaninda Fatih hoca hem Hagi'yi takima kazandirdi, hemde muthis bir takim yaratti. Hagi olmadigi donemlerde bile cok iyiydik

Skibbe 2000 yılından beri Avrupa'da en iyi futbolu oynayan ve en başarılı takımı yarattı. Ego Bülent hem Lincolnü hem de UEFA kupasını yürüyerek alabilecek bu takımı bitirdi mahfetti.

Skibbe 2000 yılından beri Avrupa'da en iyi futbolu oynayan ve en başarılı takımı yarattı. Ego Bülent hem Lincolnü hem de UEFA kupasını yürüyerek alabilecek bu takımı bitirdi mahfetti.

Bu mesajınla Bülent Korkmaz 'a büyük haksızlık yaptığını düşünüyorum.

Lincoln 'ün ne olduğu ortada. Rijkaard 'ın takımına bile aynı ayak oyunlarını yapmaya kalktı, Rijkaard 'ı da ezmeye sindirmeye çalıştı.

Çoook büyük futbolcuydu, geldiğinde bayram etmiştim. (Fan kulübüne bile üye olmuşum baksanıza:eek:) En büyük 4 transferimizden biri olarak bakmıştım (Hagi, Jardel, Dean Sounders, L10) ama gönderilmeyi sonuna kadar haketti.

Lincoln 'ler gelir gider, Bülent Hoca / L10 polemiğinde kimin sorumlu olduğu (daha doğrusu sorumsuz olduğu) gün gibi oradadır.

Bu lafa da kıl oluyorum ha.Sanki biz geri zekalıyız,gazeteler ne yazarsa onu okuyup,inanıyoruz öyle mi?Lincoln kampa zamanında geliyor da biz mi bilmiyoruz,takıma,arkadaşlarına saygı gösterdi de biz mi bilmiyoruz.

Ayrıca Skibbe konusunda da haklısın Lincoln ilk yarı sonuna kadar problem çıkartmadı.Çünkü Skibbe Lincoln ve diğerleri sistemini uyguluyordu.Baktı ki ben burda ilahım istediğimi yaparım dedi Lİncoln de...

Cevap: İşte Lincoln gerçeği !

Lincoln Bülent tarafından kasten ve keyfi şekilde koca bir ikinci sezon oynatılmadı ve tüm zamanların asist rekoru kırılması önlendi. Bülent'in forumdaki fedaileri Lincoln'ü düşman belledi. Hakaret üstüne hakaret edildi ona. Forumları tercüme ettiren Lincoln yazılanları görünce küstü muhtemelen. Yönetim bir yandan yeni klüb bulması için el altından okey veririken diğer yandan onu sürmek için her fırsatı kolladı. Onu gerçekten kazanmak isteseydi Rijkaard ile veya yönetim güvendiği kişileri yollayıp ikna edip kolundan tutup getirtirdi. Bazı arkadaşlar kriz yönetiminden bahsediyorlar, doğru söylüyorlar.

Olay Skibbe kavgasına dönüşmüş :D Bence Lincoln ün su noktadana sonra bize pek faydası olamayacaktır. Basın ve sevgili yöneticilerimiz el ele bu arakadaşın Türkiye deki futbol hayatını bitirdiler.

Olay Skibbe kavgasına dönüşmüş :D Bence Lincoln ün su noktadana sonra bize pek faydası olamayacaktır. Basın ve sevgili yöneticilerimiz el ele bu arakadaşın Türkiye deki futbol hayatını bitirdiler.

Hiç kimse kimsenin futbol hayatını bitiremez.

Kewell geldiği,hasta dediler,sakat dediler,yarım performans gösterir dediler,dediler de dediler.Ne oldu,futbol hayatı mı bitti adamın.Hayır tam aksine taraftarın en çok sevdiği kişilerden şu anda.

Aynı şekilde Baroş,iyi ama kulüp takımlarında etkisiz,zaten sakat olmasa Galatasaray'a gelmezdi....Ne oldu taş gibi oynuyor ikisi de.

Lincoln adam olsaydı,size göre Bülent Korkmaz onu keserken oynatığı maçlarda iyi oynayıp maçları "tek" başına alırdı,taraftarın gözünde olumlu imaj oluştururdu.Ama adamın yürüyecek hali yoktu...

Üst Alt