Lionel Messi Basın Toplantısı Düzenledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Lionel Messi Basın Toplantısı Düzenledi

Vpz0e9HVFdsatjnH07k5JumERmbu0uN1fgH3cne7SbazXnQJDxqNZAgjtay_7ACO5zrUNdzmUozTbAH610gVBXueCv1KbqoJDSg108LpZQhoZw0xrlksF-ZgZm98Tw

Neye agliyor anlamis değilim dunyanin parasini isteyip sonra aglamak niye madem o kadar seviyorsun daha makul bir rakama oyna
Griezman'ın 45 aldığı yerde 25e ok demiş adam, kulüp de ok demiş sonra yok demişler.

Barcelona iş bitirici olmazsa Depay, Aguero ve Garcia'ya da lisans çıkaramayacak.

Bence bu kadar beklemesi bile önemliydi yılda 50 m euroluk teklifler varken.

"Ben, kulüp, Laporta; elimizden gelen her şeyi yaptık ama LaLiga yönetimi yüzünden yeni sözleşme gerçekleşmedi. Kalmak istiyordum, geçen yıl kalmak istemiyordum ama bu yıl farklıydı. Olmadı."

Griezman'ın 45 aldığı yerde 25e ok demiş adam, kulüp de ok demiş sonra yok demişler.

Barcelona iş bitirici olmazsa Depay, Aguero ve Garcia'ya da lisans çıkaramayacak.

Bence bu kadar beklemesi bile önemliydi yılda 50 m euroluk teklifler varken.
Tamam da gonul bagi varken sonucta ona 5 yillik sozlesme vermisler yillardir ekmek yedigi yer griezman atletico dan geldi rakibinden bence bos yapıyor

Üst Alt