Lionel Messi Başlığı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gamaspor‏ @gamaspor
Messi ve eşi Antonella, 'Balayı' organizasyonlarını Suarez ve eşi Sofia ile birlikte yapmış

Mess, Suarez'i çalıştırıyor ������������

DEYJ8ovW0AEIZYt.jpg

DEYKBBZXgAA-4rc.jpg

Ben baska birsey okumustum bununla ilgili. Beraber gitmemisler Suarez birden ortaya cikmis ve Messi'nin balayinini bölmüs diye birseyler yaziyordu :D

Gamaspor‏ @gamaspor
Messi ve eşi Antonella, 'Balayı' organizasyonlarını Suarez ve eşi Sofia ile birlikte yapmış

DEYKBBZXgAA-4rc.jpg

Neymari balayima cagirma, suarezle takil sonra takimda dursun diye hep beraber yalvarin..

Messi hayatinin hatasini yaptin.. Ibrayi, etoyu , villa yi herkesi yaktin simdi de neymari..

Cekirge messi kac kere zipladi, bu sene kiz gibi aglayacaksin

messi takım ve pas oyuncusu. etrafında buna göre adamlar istiyor .
neymar gibi yetenek olmayınca etkinliği bayağı azalacaktır.

Ronaldo kıyaslamalarından nefret ediyorum çünkü bu ikisinin aynı dönemde bu kadar istikrarla en üst seviyede kalması çok büyük şans ve keyfini çıkarmak lazım.

Ancak, Messi herkesten özel,herkesten farklı oyuncu. Çünkü;

Ronaldo izlerken bana robot oyuncu gibi geliyor. Özellikle 3-4 senedir iyice gole yönelik oynamaya başladı.

Messi ise yeri geliyor orta sahada top dağıtan,oyun görüşüyle arkaya adam kaçıran oyuncu oluyor, yeri geliyor kanatta topu alıp driplingle ceza sahasına giriyor, yeri geliyor frikik golü atıyor, karşı karşıya kaldığında hiç affetmiyor.

50-60-70 sene sonra da onun golleri her yerde dönecek, yaptıkları anlatılacak. Bu kadar büyük oyuncuya dünya kupası acayip yakışır.

Ronaldo kıyaslamalarından nefret ediyorum çünkü bu ikisinin aynı dönemde bu kadar istikrarla en üst seviyede kalması çok büyük şans ve keyfini çıkarmak lazım.

Ancak, Messi herkesten özel,herkesten farklı oyuncu. Çünkü;

Ronaldo izlerken bana robot oyuncu gibi geliyor. Özellikle 3-4 senedir iyice gole yönelik oynamaya başladı.

Messi ise yeri geliyor orta sahada top dağıtan,oyun görüşüyle arkaya adam kaçıran oyuncu oluyor, yeri geliyor kanatta topu alıp driplingle ceza sahasına giriyor, yeri geliyor frikik golü atıyor, karşı karşıya kaldığında hiç affetmiyor.

50-60-70 sene sonra da onun golleri her yerde dönecek, yaptıkları anlatılacak. Bu kadar büyük oyuncuya dünya kupası acayip yakışır.
Çalışarak Ronaldo olabilirsin ama Messi olamazsın. Bu adamınki saf yetenek...

Ronaldo da olamazsın yav abartmayin
Real Madrid de 500 civarı gol atmak sadece çalışmayla olacak şey mi

Gesendet von meinem XT1580 mit Tapatalk

Üst Alt