Lionel Messi Başlığı - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vasat bi Iniesta'yla bu sezon takımı yenilgisiz şampiyon yaptı. Yenildikleri son maçta da kendisi oynamadı zaten, ondan "yenilgisiz" diyorum. Xavi+Iniesta argümanı yıllar öncesinde kaldı kısaca.

Arjantin'i 3 finale de Messi taşıdı. Ama Ronaldo'daki şans onda yoktu. Eder gibi bi herif maç kazanırken Palacio, Higuain karşı karşıya pozisyon kaçırmakla meşguldü.

2014'te Di Maria'nın daha iyi olduğu şehir efsanesi. Daha çok göründüğü doğru. Baya koştu, aşırı bencil oynadı, göze hoş gelen bi futbol oynadı ama çok da iş yaptığını söyleyemeyiz.

Messi turnuvanın en iyi oyuncusu olduğu için kazandı. İstatistikleri şu anda çıkarıp koyamayacağım ama turnuvanın en çok dribble yapan, en çok pozisyon yaratan oyuncusuydu.
Lionel Messi - Nationalmannschaft

2014 Gruplardan sonra bir tek 1 Assisti var o kadar.

Ángel Di María - Nationalmannschaft

Di Maria 1 gol 1 assist ile bitirmis Gruplar dan sonra ki dönemi. Di Maria o Turnuva'da daha aktif'ti Messi'ye göre . Fazla isler cikarmisti felan.

Ben olsam messiyi hic kadroya almazdim ne guzel birakmisti.. agueroyu da almazdim kisa boylu adamlardan tiksiniyorum..

Sirf bir inat ugruna benzema affedilmedi, higuanla tarzi ayniymis. Nah ayni biri gol atar ,biri ona gol pozisyonu yaratir. Lossersin arjantin

Sen ben ederizde etmiyecek çok adam var DK yı alınca Torino ya gitmesi lazım daha çok yolu var :D
Şaka maka Portekiz in kupayı alması çok zor yav sen düşünüyormusun alabileceklerini

Yok yav ben de senin gibi düşünüyorum Fransa ne kadar ortaya sağlam bir oyun koyamasa da ilerleyen turlarla birlikte takım oturmaya başladığında kadro kalitesinin öne çıkacağını düşünüyorum.O yüzden favorilerim onlar

Portekiz ise bu oyun anlayışıyla bir şeyler başarması çok zor gerçi herifler aynı anlayışla Avrupa Şampiyonu oldular :D

Belçika ise sürpriz favorim

Ben olsam messiyi hic kadroya almazdim ne guzel birakmisti.. agueroyu da almazdim kisa boylu adamlardan tiksiniyorum..

Sirf bir inat ugruna benzema affedilmedi, higuanla tarzi ayniymis. Nah ayni biri gol atar ,biri ona gol pozisyonu yaratir. Lossersin arjantin
Önemli olan boyu değil işlevi atasözünü hatırlatmakta fayda görüyor avatarından utan diyorum sana dorukcuğum.

Yok yav ben de senin gibi düşünüyorum Fransa ne kadar ortaya sağlam bir oyun koyamasa da ilerleyen turlarla birlikte takım oturmaya başladığında kadro kalitesinin öne çıkacağını düşünüyorum.O yüzden favorilerim onlar

Portekiz ise bu oyun anlayışıyla bir şeyler başarması çok zor gerçi herifler aynı anlayışla Avrupa Şampiyonu oldular :D

Belçika ise sürpriz favorim
Tek Fransa değilki Almanya yenildi, Brezilya berabere kaldı, Arjantin zaten ortada, İspanya İngiltere kolay rakiplerine karşı net skor alamadılar favori takımlardan tek Belçika net skor aldı şuana kadar enteresan 1 şekilde yani özetlersek bu Fransa mı şampiyon olacak deniyor ama diğerleri de pek farklı değil bence

Üst Alt