Lionel Messi Başlığı - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
600 gol etti kral. Pele 1000 gol attı yalanını kim uydurdu acaba ? Gözlerimizle görüyoruz hepsini bu gollerin. Bir futbolcunun daha fazla gol atabilmesi mümkün değil.

600 gol etti kral. Pele 1000 gol attı yalanını kim uydurdu acaba ? Gözlerimizle görüyoruz hepsini bu gollerin. Bir futbolcunun daha fazla gol atabilmesi mümkün değil.
Niye yalan olsun ki? Sen ben o donem yasamiyorduk bile, bilmedigin gormedigin bir sey icin yalan demek ne kadar dogru? Tabiki farkli donemler o zamanlar belki futbol bugunku kadar hizli ve kaliteli olmayabilir..

Büyük filozof futbol ulemasi Uğur Güzeli bir kez daha haklı çıkardı . Adam yanılmıyor sahiden . Messi futbolcu değil züppenin tekidir . Ancak bebelerin oynadığı şampiyonlar liginde bunları yapar futbolcu olsaydı dünya kupasında yapabilirdi .

Spor izleyenleri olarak çok şanslı bi nesil bu 80 sonrası doğanlar.Futbolda Maradona-Zidane-Hagi-Ronaldo-C.Ronaldo-Messi Basketbolda Jordan-Kobe-Shaq-Lebron gibi gelmiş geçmiş en büyük oyuncuları izleme şansına sahip olduk.
Bu kadar büyük futbolcuyu izlememize rağmen Messi belki de en büyüğü en azından benim için öyle.

Millet maradona napoli'yi şampiyon yaptı messden iyi diyor da..biri de demiyor ki napoli yi şampiyon yapacak kadar iyidi de neden barcelona gibi bir takimda başarısız oldu?..

Şu adamı başkası ile tartışmak hakaten saçma olur. İtalya 90 da azda olsa maradona da izledim. Bu herifin attığı akıl almaz paslar vs çok başka bir seviye yav.Onu herkesden ayıran olağan üstü golleri değil zaten şu pasları öldürüyor adamı.

Üst Alt