Liverpool, Abdülkadir Ömür'ü Gözüne Kestirdi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool, Abdülkadir Ömür'ü Gözüne Kestirdi!

1_Trabzonspor-vs-Caykur-Rizespor-Turkish-Super-Lig.jpg

İngiliz medyasına göre Liverpool, Trabzonspor forması giyen genç yıldızın transferi için düğmeye bastı.

Liverpool'un Trabzonspor forması giyen Abdülkadir Ömür'ü kadrosuna katmak istediği iddia edildi.
Daily Mirror'da yer alan haberde Adam Lallana'ya alternatif arayışında olan İngiliz devinin Abdülkadir için 30 milyon euro'luk bir teklif yapmaya hazırlandığı, genç yıldızın Manchester City'nin de radarında olduğu kaydedildi.
Haberde Jürgen Klopp'un Abdülkadir'i yakından takip ettiği ve kadrosunda görmek istediği, ancak bordo-mavili kulübün 19 yaşındaki oyuncuyu sezon sonuna kadar bırakmak istemediği de belirtildi
GOAL-MIRROR

Sanmıyorum. Bildiğim kadarıyla PL'de Milli olma sayısı kriteri var. Abdüş henüz hiç milli olmadı. AB vatandaşı da var. Haliyle ben pek mantık kuramadım. Ancak alıp başka bir takıma kiraya verirler.

Trabzon böyle 2 oyuncu satsa maddi durumu düzeltir 2 sene sonra yine batar

Para var adamlarda. Dogrudürüz oynamayan Solankeyi 21,2 + 6,8 milyon bonusa satmislar.

Richarlisonda 2017 yilinda hic milli maci yapmadan calisma izni almisti. Belki Abdülkadirde alir ingiltereye giderse. Bence ama italya, almanya veya ispanya ligleri ona daha iyi gelir.

Bu haber belki yalandır ama bu herif boş değil.

Gökdeniz'den beri Trabzon'un çıkardığı en büyük potansiyel bence.

Yusuf'tan önde görüyorum.

Zeki uzunxurkan haberleri klasik fanatik gazetesinin ısmarlama haberi

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt