Liverpool, Abdülkadir Ömür'ü Gözüne Kestirdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Liverpool, Abdülkadir Ömür'ü Gözüne Kestirdi!

Beyler herifin transfermarkt değeri 10m Euro zaten. Küçümsemeyin 20m Eurolara gitmesi şaşırtıcı olmaz böyle giderse. Cenk’in transfer rekorunu bile kırabilir.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
kıramaz ama maksimum 20ye gider. tamam kumaşı iyi ama o kadarda değil yahu. kendisini geliştirmeye devam ederse önümüzdeki sene anca 20ye gider

cenk zaten o fiyat etmezdi PL takımı olunca savuruyolar böyle. istediği verimi aldımı everton alamadı

"HAYALİM "BURADA BAŞARILI OLARAK AVRUPA'YA GİTMEK" Uzun vadeli plan yapmadığını, önceliğinin Trabzonspor'un başarısı olduğunu söyleyen Ömür, "Bu soru bana A Takıma çıktıkça soruluyor. Beni ben yapan Trabzonspor'dur. Burada başarılar elde etmek istiyorum. Burada başarı etmeden Avrupa'ya gitmek istemiyorum. Öncelik Trabzonspor. Ben de umarım Avrupa'da oynarım. Iniesta'yı örnek alıyorum. Kimseyle tartışmayan bir karakter olarak onu örnek alıyorum Oyun stili olarak Messi'ye benzetiliyor olmak güzel, o dünyanın en iyi futbolcusu. İnşallah ona benzetilmeye layık olabilirim. Hayalim burada başarılı olarak Avrupa'ya gitmek" açıklamasını yaptı.

"ELİMİZ KOLUMUZ BAĞLI, KULÜP KAL DER KALIRIZ" İsminin İngiltere Premier Lig ekibi Liverpool ile anılması hakkında ise Abdülkadir, "Liverpool çok önemli bir kulüp. Teklifler ve görüşmeler kulübümüzün konuşacağı şeyler. Başkanımızla ilişkiler devam ediyoruz. Elimiz kolumuz bağlı, kulüp kal der kalırız. Önümüzde çok kritik bir Medipol Başakşehir maçı var" şeklinde konuştu.

Bi ozana bak bir de buna

Üst Alt