Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onu izlemedim ama bence Henderson yerine daha net bir orta saha ve defansa en azından stoper takviyesi ile, bence sol bek de gerekli, şampiyonluk hayal değil.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben olsam ben de Henderson yerine bi defansif orta saha koyardım aslında ama Henderson da yeni neslin Gerrard'ı gibi, onun yerine oyuncu almak imkansız.

Sol bek lazım, Moreno götüremez. Piyasada sol bek yok ama galiba :D Stoper şart ama, defansa tek transfer hakları varsa stoper almaları lazım. Şu son günlerde zor görünüyor ancak.

Ben olsam ben de Henderson yerine bi defansif orta saha koyardım aslında ama Henderson da yeni neslin Gerrard'ı gibi, onun yerine oyuncu almak imkansız.

Sol bek lazım, Moreno götüremez. Piyasada sol bek yok ama galiba :D Stoper şart ama, defansa tek transfer hakları varsa stoper almaları lazım. Şu son günlerde zor görünüyor ancak.
Bencede, artık kolay kolay kimse iyi oyuncusunu bırakmaz.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Clyne sağ beke geldikten sonra da Gomez'i solda kullanabilirler malum Milner bile kullanıldı orada. Moreno kötü adam değil ama Alba gibi ofanstan bozma olduğu için arkası sürekli boş kalıyor.

Tam bizim liglik adam.

Arsenal maçını izledim 4-0 kazandılar ama bu maç gözlerini boyamasın.Defans hattı şampiyonluğa oynayacak bir takımına göre kötü.İki tane stoper şart.

Coutinho'da son durum ne kalıyor mu?

Klopp kalmasını istiyor. Bu sene Lig ve ŞL için onun kalitesine ihtiyaç duyduğunu belirtiyor. Seneye Keita'nın katılmasıyla satılması düşünülüyor.

Arsenal maçını izledim 4-0 kazandılar ama bu maç gözlerini boyamasın.Defans hattı şampiyonluğa oynayacak bir takımına göre kötü.İki tane stoper şart.

Virgil van Dijk ile görüşülüyor. Muhtemelen gelecek gibi. Başka stoper için çalışma yok şuan diye biliyorum.

Oyuncu Chelsea'nin teklifini reddetmiş. Liverpool'a gelmek istiyormuş.

Liverpool, Oxlade-Chamberlain için Arsenal'e teklifte bulundu. Görüşmeler sürüyor.

Son düzenleme:
Oxlade Liverpool için gereksiz olacak iyi adam ama Clyne var bek bile oynayacaksa.

Gidip stoper ya da sol bek alsınlar.

Lemar - Coutinho olayları içn de son 33 saat artık.

Stoperde Virgil van Dijk için son ana kadar bekliyorlar sanırım. Kanat şuan için en gereksiz transfer gibi. Sol bek içinse çalışma yoktu transfer dönemi boyunca. Moreno'ya alternatif olarak Andrew Robertson var. Yine sol taraf zayıf karnı olacak gibi.

Adamlar satmıyoruz diyorlar ama en son 50 civarı teklif vardı. Sol bekte Joe Gomez de kullanılır ama yetmez tabi.

Yalan hikayesine döndü resmen transfer. Başka alternatiflerde aramadılar. Öyle takılıp kaldı. Ya aslında sol bek için kullanılabilecek opsiyon çok ama ideal değil. Moreno'ya birşey olmadığı sürece onu kullanacaktır. Oraya takviye olacağını düşünmüyorum. Zaten hücum kanatları fazlasıyla etkililer. Ama işin kötü yanı defans. ŞL'de oynayacak olması, PL'de rakiplerin hücum hatlarını güçlendirmesi Liverpool defansının sınanmasında korkunç bir durum çıkarabilir. Eğer stoper transferi olmazsa Klopp 2 yer 3-4 atarız diye oynayacak galiba.

Stoperde Lovren'in yanına adam akıllı biri,sağ beke de Joe Gomez ile Arnold'un yerine güven veren biri şart ön hat muazzam zaten.

Gomes ile Arnold sezona normal alternatiften daha üst düzeyde başladılar zaten. Clyne gelecek birde. Sağ kanat belkide Klopp'un en düşünmeyeceği, kafasının rahat olacağı yer. İki genç oyuncuda ciddi maçlarda süre aldı ve kademeleri, hücuma katkıları gayet başarılıydı. Lovren sırıtmıyor takımda. Gayet başarılı. Matip biraz el bombası gibi. Muhtemelen stoper alınırsa ki tek alternatif var gibi. Matip ile değiştirebilir.

Yalan hikayesine döndü resmen transfer. Başka alternatiflerde aramadılar. Öyle takılıp kaldı. Ya aslında sol bek için kullanılabilecek opsiyon çok ama ideal değil. Moreno'ya birşey olmadığı sürece onu kullanacaktır. Oraya takviye olacağını düşünmüyorum. Zaten hücum kanatları fazlasıyla etkililer. Ama işin kötü yanı defans. ŞL'de oynayacak olması, PL'de rakiplerin hücum hatlarını güçlendirmesi Liverpool defansının sınanmasında korkunç bir durum çıkarabilir. Eğer stoper transferi olmazsa Klopp 2 yer 3-4 atarız diye oynayacak galiba.
Klopp klasik işte bilinen adam almak istemiyor potansiyeli alıp büyütmek istiyor Matip tercihi de böyleydi.

Hücum tam onun istediği gibi oldu ama bu sene olmaz yine de seneye şampiyonluk gelebilir.
Stoperde Lovren'in yanına adam akıllı biri,sağ beke de Joe Gomez ile Arnold'un yerine güven veren biri şart ön hat muazzam zaten.
Clyne var zaten sağda.

Üst Alt