Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Klopp klasik işte bilinen adam almak istemiyor potansiyeli alıp büyütmek istiyor Matip tercihi de böyleydi.

Hücum tam onun istediği gibi oldu ama bu sene olmaz yine de seneye şampiyonluk gelebilir.

Clyne var zaten sağda.

Zaten bu sene şampiyonluk fikrini düşünmüyordur. Muhtemelen ilk amacı ŞL'de gruplardan çıkmak ki güzel kura çektik. İkinci olarak ise PL'de üst sıralarda bitirip tekrar seneye ŞL'de oynamak. Fazlasını istediğini sanmıyorum.

Liverpool bu sene şampiyon olur mu bilmiyorum ama bence Manu ile birlikte en büyük favori onlar. Bu sene olamasalar bile Klopp ile lige önümüzdeki seneden itibaren ambargo koyacaklar. 2018/19dan itibaren 4 senede 3 şampiyonluk falan alabilirler.

Liverpool bu sene şampiyon olur mu bilmiyorum ama bence Manu ile birlikte en büyük favori onlar. Bu sene olamasalar bile Klopp ile lige önümüzdeki seneden itibaren ambargo koyacaklar. 2018/19dan itibaren 4 senede 3 şampiyonluk falan alabilirler.

en son şampiyonlukları 1980 yıllarında kenny dalglish ile . ambargo felan absürt biraz

Geçen yıl en iyi top oynayan takım Tottenham ikinci ise Liverpool'du. Basit maçları alamadıkları için hedefe ulaşamadılar.

Bu yıl sistem daha oturmuş durumda ama savunma yine problemli, Coutinho durumu olmasa şu an daha da iyi bir hücum hattı olacaktı ama giderse de Lemar iyi bir seçenek olacak.

Şampiyonluk sabah da dediğim gibi bu sezon gelmez ama gelişimi en hızlı giden takım Liverpool. United, City gibi çok para da harcamadılar.

Sadece Oxlade transferi hele de son senesinde 40 milyon paunda olunca bana hala mantıksız geliyor.

En son şampiyonluğun çok eski yıllarda olması ile şuan lige ambargo koyabilecekleri arasında bağı kurmanda ilginçmiş. Geçmişte kalmışsın sen. Günümüze doğru gel bence.

geçmişteki tecrubelerıme dayanarak soyluyorum , bu lige ambargo koyacak çok dediler liverpoola benitez varken gerrad torres ikilisi coşmuşken veya sturridge sterling suarez ama onlar bile kazandıramadı lig şampiyonlugunu ve o yıl liverpool avrupa kupalarından elenmişti kupada da çok ilerlememişlerdi tek kulvarda gittiler ama olmadı şimdi hem carabao cup hem şampiyonlar ligi ki baya önem verecekler , fa cup birde ligde oynacak şampiyonlar ligi fiksturu başladıgı gibi baya puan düşürürler .kadro tam oturmamıs hali bu bide en az 2-3 yaz transfer donemı lazım l'poola bu savunma hattıyla bırak ambargoyu lig bile gelmez

geçmişteki tecrubelerıme dayanarak soyluyorum , bu lige ambargo koyacak çok dediler liverpoola benitez varken gerrad torres ikilisi coşmuşken veya sturridge sterling suarez ama onlar bile kazandıramadı lig şampiyonlugunu ve o yıl liverpool avrupa kupalarından elenmişti kupada da çok ilerlememişlerdi tek kulvarda gittiler ama olmadı şimdi hem carabao cup hem şampiyonlar ligi ki baya önem verecekler , fa cup birde ligde oynacak şampiyonlar ligi fiksturu başladıgı gibi baya puan düşürürler .kadro tam oturmamıs hali bu bide en az 2-3 yaz transfer donemı lazım l'poola bu savunma hattıyla bırak ambargoyu lig bile gelmez

Liverpool konusunda benim kadar tecrübeye sahip olmadığını öncelikle belirteyim. Senelerdir Kop tribününde taraftar grubuna dahilim ve sık sık o muhteşem atmosferde maç izleme imkanım oldu. O stadın, o muhteşem taraftarın, atmosferin havasını çok iyi biliyorum. Liverpool ile ilgili bilmek istediğin birşey olursa yardımcı olabilirim.

Üst Alt