Liverpool FC Takip Başlığı - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DlNgma5W0AAhrD4.jpg

Jürgen Klopp: "Oyuncularım ne yazık ki milli takımlarına gidip, futbolun en anlamsız turnuvası olan Avrupa Uluslar Ligi için mücadele edecek. Umarım sağlıklı şekilde dönebilirler."

1991'de Avrupa'da kupa kazanan Kızılyıldız takımını hatırlıyor musunuz?"

-Jürgen Klopp: "O yıl 23 yaşındaydım ve maç izlemekten daha iyi yaptığım şeyler vardı."

DqNYyv4XgAA4Dal.jpg

Klopp bu seneye kadar büyük hocaydı ama bu sene artık elit hoca oldu. Neden?

Dortmund'da başarılı olduğu "Gegenpressing" sistemiyle Liverpool'da başarılılar yakaladı ama kupa kazanamadı.

Bu sene ise artık bu sistemin ötesine geçip pas futbolu oynatıyor. Önceki senelerdeki göz zevkini vermiyorlar belki ama sonuç alma konusunda daha iyiler. Şampiyon olurlar mı bilemem ama kesinlikle son haftaya kadar zorlayacaklar.

Klopp bu seneye kadar büyük hocaydı ama bu sene artık elit hoca oldu. Neden?

Dortmund'da başarılı olduğu "Gegenpressing" sistemiyle Liverpool'da başarılılar yakaladı ama kupa kazanamadı.

Bu sene ise artık bu sistemin ötesine geçip pas futbolu oynatıyor. Önceki senelerdeki göz zevkini vermiyorlar belki ama sonuç alma konusunda daha iyiler. Şampiyon olurlar mı bilemem ama kesinlikle son haftaya kadar zorlayacaklar.
Eski Klopp değil deli gibi para harcatıyor artık.

Eski Klopp değil deli gibi para harcatıyor artık.

Bunu yapmak zorunda MCity'e yetişmek için. Paraları da var zaten. Oyunu geliştirdi ama bu gerçek. Eskiden belki daha tempolu,göze hoş gelen bir oyunları vardı ama bu sene daha dengeli bir oyun var. Pas oyunu oynuyorlar.

Liverpool 2013-14 dahil ilk kez şampiyonluğa bu kadar yakın bence. O sene Suarez üzerinden oynayan takımdı. Bu sene direk öne çıkan biri yok. Bu da Klopp başarısıdır.

Bunu yapmak zorunda MCity'e yetişmek için. Paraları da var zaten. Oyunu geliştirdi ama bu gerçek. Eskiden belki daha tempolu,göze hoş gelen bir oyunları vardı ama bu sene daha dengeli bir oyun var. Pas oyunu oynuyorlar.

Liverpool 2013-14 dahil ilk kez şampiyonluğa bu kadar yakın bence. O sene Suarez üzerinden oynayan takımdı. Bu sene direk öne çıkan biri yok. Bu da Klopp başarısıdır.
Fabinho'ya 50 m vermek falan saçma işler. Keita da geldi hala Wijnaldum kadar katkı veren yok.

Hala beğeniyorum oynadıkları oyunu ve şampiyon olmalarını istiyorum ama biz Klopp'u böyle sevmedik.

Fabinho'ya 50 m vermek falan saçma işler. Keita da geldi hala Wijnaldum kadar katkı veren yok.

Hala beğeniyorum oynadıkları oyunu ve şampiyon olmalarını istiyorum ama biz Klopp'u böyle sevmedik.

Anlıyorum ama bunu yapmak zorundalar. En basitinden van Dijk ve Allison çok ciddi fark yarattı geçen seneye göre. Naby Keita'da aynı şekilde. Fabinho sakatlık yaşamıştı yoksa o da oynardı. Yeni yeni oynamaya başlayacak.

Geçen sene finalde Salah bir sakatlandı takım komple çöktü. Karius zaten maçı verdi. Bu sene böyle şey yaşanmaz. Shaqiri var yedekte.

Üst Alt