LL 11/12 H:12 | Real Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:12 | Real Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım

Cevap: LL 11/12 H:12 | R.Madrid 7-1 Osasuna | 2.Y | 6 Kasım | Ntvspor

Osasuna kalecisi zamana oynuyor. Daha fazla yemeyim diye..

Cevap: LL 11/12 H:12 | R.Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım | Ntvspor

7-1 Mac sonucu..

Hala Madrid :tiphat:

Cevap: LL 11/12 H:12 | R.Madrid 7-1 Osasuna | Maç Sonucu | 6 Kasım

Barca ila Madrid arasındaki fark,Barca topu kendi yarı sahasında dolandırıyor,Madrid rakip ceza sahası icinde.

Nuri fizik-kondisyon olarak güçlenirse Khedira´ya forma falan vermez.

11 maçta 39 gol. Biz zaten geçen sezon 34 maçta 41 gol attık.

Vay be.

Lafa gelince ''büyük'' takımız.

Kaç yıldır bir takıma 5 ve üstü gol atamıyoruz vs...

Sen çok yaşa Galatasaray A.Ş Holding ve yönetim kurulları.

11 maçta 39 gol. Biz zaten geçen sezon 34 maçta 41 gol attık.

Vay be.

Lafa gelince ''büyük'' takımız.

Kaç yıldır bir takıma 5 ve üstü gol atamıyoruz vs...

Sen çok yaşa Galatasaray A.Ş Holding ve yönetim kurulları.

Real Madrid hazırlık maçında hiç kasmadan topu vermemişti bize.Bu seviye takımlara mücadele etmemiz imkansız gerçekten şuanda.Çok iyi bir organizasyon yakalayıp,4,5 sene CL´de üst seviye oynamalıyız.

maç sonunda osasuna t.d soyunma odasında ne konuşma yapmıştır oyuncularına çok merak ettim :D

Real Madrid hazırlık maçında hiç kasmadan topu vermemişti bize.Bu seviye takımlara mücadele etmemiz imkansız gerçekten şuanda.Çok iyi bir organizasyon yakalayıp,4,5 sene CL´de üst seviye oynamalıyız.

bahsettiğin takımların çoğu satılmış iş adamlarına falan, ben hep savunuyorum türkiyedeki takımlar dernek olarak yönetilirse CL'de sürekli aynı seviyede kalman imkansız. ha bi kez çeyrek final oynarsın ite kaka ama 2. sene yokları oynarsın. Bu takımları zengin araplara, amerikalılara satmak lazım. yoksa avrupalı yeni oyuncu alıyo mesela atletico yeni forvet alıyo o eskisini satıyo sen onun eskisiyle onu yenemezsin ki. en basitinden bu örnekle anlayabiliriz.

mesela zengin birinin olsa kulüp 20-30 milyon bonservis verir en kral adamı getirir. yoksa 8 milyondan fazla veremez bu takımlar. eh böyle oluncada CL hayal.

bahsettiğin takımların çoğu satılmış iş adamlarına falan, ben hep savunuyorum türkiyedeki takımlar dernek olarak yönetilirse CL'de sürekli aynı seviyede kalman imkansız. ha bi kez çeyrek final oynarsın ite kaka ama 2. sene yokları oynarsın. Bu takımları zengin araplara, amerikalılara satmak lazım. yoksa avrupalı yeni oyuncu alıyo mesela atletico yeni forvet alıyo o eskisini satıyo sen onun eskisiyle onu yenemezsin ki. en basitinden bu örnekle anlayabiliriz.

mesela zengin birinin olsa kulüp 20-30 milyon bonservis verir en kral adamı getirir. yoksa 8 milyondan fazla veremez bu takımlar. eh böyle oluncada CL hayal.

Alakası yok.

Chelsea Dünya'nın en zengin adamlarının birinin elinde, alabildi mi Avrupa'da kupa? Hayır.

Bu iş sadece parayla çözülebilecek bir iş değil.

Alakası yok.

Chelsea Dünya'nın en zengin adamlarının birinin elinde, alabildi mi Avrupa'da kupa? Hayır.

Bu iş sadece parayla çözülebilecek bir iş değil.

senin verebileceğin örnek sadece bir kaç tane, ama benim verdiğim örneklerin neredeyse hepsi öyle. Chelsea avrupa kupası alamadıysa almaya favori bi takım. en azından banko yarı final, çeyrek final takımı, city'de öyleydi ama 3-5 sene içinde ne biçim kadro kurdular. şuan satılsa takım ertesi sene yarı final oynayamayız ki zaten

Parayla falan olacak iş değil. Futboldan anlayan birinin düşünüp, doğru kadroyu kurması lazım. Belli bir sistem oturtulmalı, alternatifleri olan bi sistem, ve o sistemin üzerine cuk diye oturacak oyuncular alınmalı. Para da önemli tabi ama sadece parayla olacak iş değil.

Parayla falan olacak iş değil. Futboldan anlayan birinin düşünüp, doğru kadroyu kurması lazım. Belli bir sistem oturtulmalı, alternatifleri olan bi sistem, ve o sistemin üzerine cuk diye oturacak oyuncular alınmalı. Para da önemli tabi ama sadece parayla olacak iş değil.

iyide kadroyu hangi paraya kuracan?

Üst Alt