LL 11/12 H:16 | R.Madrid 1-3 Barcelona | Maç Sonucu | 10 Aralık - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:16 | R.Madrid 1-3 Barcelona | Maç Sonucu | 10 Aralık

Cevap: LL 11/12 H:16 | R.Madrid 1-3 Barcelona | Maç Sonucu | 10 Aralık

Real Madrid galibiyeti 86

FC Barcelona galibiyeti 84

barça böyle giderse totalde geçecek.

gene boş maç içi aptal aptal yorumlar, sayfalar doldurulmuş. işiniz mi yok lan, ne halleri varsa görsün adamlar !!!

boink.gif

115 sayfa ne yazdiniz buraya ya ispanyollar bile bukadar yazmaz.. yine tatsiz tutsuz zevksiz bir mac oldu xavinin sans golünde mac zaten bitmisti..

Barca her zamanki gibi yendi ne var bunda bu kadar sayfa yazılacak "zaaaaaa iks deee" :D

Size ne milletin kaç sayfa yazacağından isterlerse 500 sayfa yazaraar zorunuzamı gitti, hem siz neden yazarak sayfa sayısını artırıyorsunuz demezlermi adama sayın bay muhalifler, neymiş boş maçmış gidinde kumda oynayın!

Vallaha öyle, son yıllarda almış başını gidiyor barcalımısın madridlimi sanane kardesim futbol izleyen insanlarız illa birine sempati duyacağız haliyle.kaldı ki bu rekabet çok üst düzeyde , insanlar manu -arsenal, celtic-rangers maçlarında bile bu kadar zevk almıyor .. antuda forzada ve diğer forumlarda bile mac topigi tavan yapıyor ama bir Allahın kuluda sizene demiyor, zevk almaya bakın..irdelemek mantıksız.

dogru lan aslinda

koskoca gaziantepspor - eskisehirspor maci varken oturduk mal gibi real madrid - barcelona macini izledik.

vay anasini, ne mal insanlariz biz lan, bi de 100 sayfa yazmisiz allah allah

barca yi ben bize benzetiyorum arkadaslar barca da altyapi ya önem veriyor bizde öyle adamlar farkli olmak istiyor bizde öyle barca yi seviyorum :D helal olsun lan.

ne güzel hafta GS febeyi,Barcada r.madridi 3-1 yeniyor.febenin pislikleri de aciklanmis.ts da yenirsek gel keyfim gel.

ya bu di maria ne dengesiz oyuncu topu aliyor cok güzel getiriyor sonra bi pas atiyor bütün yaptigi güzel seylerin icine ediyor son paslari berbat

YİNE GEÇİRDİK

3-1

Madrid tayfası hemen "yha ispanya maçları için tartışıyorsunuz " vs diye modlara girmiş.Onları da anlıyorum tabi :asd:

İlk 10 sayfaya tekrar bakalım pls.İlk yorumumda söylemiştim geçen seneden hatırlıyorum bu manzaraları diye

franco nun takkim yine cok güzel bir tokat yemis oldu aynen devam barca :tiphat::tiphat:

Şu Real gibi kaleye dik ve hızlı, geri dönmeden oynayamıyoruz...

Fener maçının ilk yarısında bunu yaptık ama ikinci yarı yine aynı hastalığa geri döndük.

90 dakika yapsak, Türkiye'de 4 sene üstüste tekrar şampiyonluk garanti...

Üst Alt