LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:2 | Ath.Madrid 0-0 Osasuna | 28 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | Maç Sonucu | 28 Ağustos | NTV Spo

Atletico'daki tüm oyuncular şahsi oynadı.Saçma salak suç çektiler.

Bu arada Lamah reise :tiphat:

Cevap: LL 11/12 H:2 | Atletico Madrid 0-0 Osasuna | Maç Sonucu | 28 Ağustos | NTV Spo

Falcao su Juanfran'in müthis ortalarini, zekasini görünce pisman olmus mudur geldigine :D.

bıdık hacolar sizi.arda top kaptı ,istekliydi ama daha çok yeni.ardaya ilk maçtan sallamak aptallıktır.

atletico bu sene ilk 5 zor girerr bence fazla kuponunuza koymayin atletico yu paranizdan olursunuz

Athletico'da hiç bir şey yok azayla MAdrid veya Barca ile karşılaşsalar yine 5-6 yerler. Lamah tek başına 3 puan aldıracaktı Osasuna'ya çok etkili bir oyuncu.

Ardacım maalesef ender gelişen Osassuna ataklarını bile yenemeyen "büyük" bir takıma gitmiş :lol:

Maçı izlediğim kadarıyla sahada iki oyuncuyu takıma alırdım,ilki Osassuna'nın siyahi forveti,diğeride A.Madrid'in sol beki sarışın çocuk,Ruiz galiba unuttum ismini,geri kalan boşa oynadı :lol:

Luis Filipe sol bek olan.

Atletico Madrid mahalle takimi gibi oynadi,herkes bireysel takiliyor

Madrid gerçekten kötüydü, tempo yapamadılar hiç.

Arda da farkını ortaya koyamadı ama kötüde sayılmazdı.

Takımın ağası Reyes olmuş, genelde toplar ona atılıyor o da b.k ediyor.

Osasunada Lamah iyi bir adama benziyor.

O değilde biz bu takımı çok rahat yeneriz abartmıyorum orta sahalarında üç tane Mustafa Sarp oynuyor.Kadroyu dağıtmaları kötü olmuş.Geçen sezon kağıt üstünde iyi bir kadroya sahiptiler başarı gelmedi bu sezon ise kadroları geçen sezona göre çokta iyi değil.

Arda basit oynamayı tercih etti. Doğrusuda buydu zaten. Ama Reyes ile iyi anlaşıyor bu belli. Eğer sol kanatta oynatılırsa daha çok verim alınır.

maçın saateine bakın 12 de maç oynanıyor normaldir bu skor bu durum

ardaya sallamak icin yer arıyor bu forumda. ulan sanki atletico cok hızlı top oynuyorda arda yavaşlatıyo takımı. nasıl izliyorsunuz macları ben onu anlamadım.

kimse ardaya laf sokmak icin ugrasmiyor baris, en azindna ben ugrasmiyorum, bunu sende biliyorsun.

arda girerken oyuna heycandan kalp atislarim hizlandi.

arda gitsin diyenlerin basind ageliyordum bu forumda, gittiginde de cok sevinmistim.

ama bu macta cok heycanliydi, yan pas geri pas yapip durdu, dogaldir, dedigim gibi herif oyuna girdiginde ben bile heycandan öluyordum, onun ne durumda oldugunu tahmin edebiliyorum.

madrid takim olarak berbat oynadi zaten, bazi ataklarda da kaleciler izin vermedi.

evet mikrofonlarmız Newcatle-Fulham maçında...

Roland Lamah - Performans bilgileri - transfermarkt.tr

Roland Lamah aradığımız adam:D, Gerci yeni transfer olmuş.

Fran kadar bencilini görmedim.4 top geldi hepsindede şut atmayı denedi. Madridde herkez kahraman olmaya çalışıyor. Arda'nın dilinden anlayan yok. Soldada en sevdiği yerde elini kaldırıyor adam ona pas atmıyor.Ardaya çizgide pas vereceksin. Bakın ozaman topu nasıl ceza sahasına sokuyor.

İlk hafta maçlarında takımların oyununa aldanmayın. Üstelik öğlen sıcağında yapılıyor.

Üst Alt