LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | 10 Eylül | Maç Sonucu

Bu Arada iyiki Reyes denen artist herifi almamisiz..!! Adam resmen Dökülüyor.!! Kewell buna 10 basar..

--------diego--------

-reyes--------arda---

------falcao-----------

bu dörtlü hayatta bir arada oynayamaz 4 de kendi köyünün ağası hele bi de içlerine silvo juanfran sığırlarıda eklenirse vay amadridin haline asker lazım bunların arkalarına o kadar para harcamış dingiller ama takım olamamışlar işte

Yalnız bu arada Valencia'daki Pablo Piatti çok tehlikeli olur bu gidişle, demiş olayım.

bu reyesi iyiki alamamışız. adam ayda yılda 1 ortalara cıkıyor. cıktıgındada icraat yapmıyor. ben zaten stilini hic begenmezdim bu adamın.

--------diego--------

-reyes--------arda---

------falcao-----------

bu dörtlü hayatta bir arada oynayamaz 4 de kendi köyünün ağası hele bi de içlerine silvo juanfran sığırlarıda eklenirse vay amadridin haline asker lazım bunların arkalarına o kadar para harcamış dingiller ama takım olamamışlar işte
reyes yedek olsun diger 3 ü oynar.

Satriani, ben, Murat falan sürekli demiştik Diego alınsın diye. Evet disiplinsiz falan ama oynadığı zaman oynuyor işte. Kaldı ki bu sene kiralasak hem maliyeti Riera'dan az olurdu hem de aranan beyin bulunmuş olurdu. Yanlış yapıldı.

Arda top kendine gelmediğinde küsen bir oyuncu. Umarım böyle bir şey yapmaz Atletico'da. Topu almak için kendi yarı sahasına falan gelirse işi var, söyliyim.

Açıkçası o küsme işini Atletico'da yapamaz. Nazı bize geçiyordu, oralarda kimse çekmez Arda'nın nazını.

Daha o pozisyonda bir oyuncu değil Arda Atletico için.

Diego'nun oyunu nasil degistirdigini görenler anlamistir umarim neden 10 numara diye bagirdigimizi. oyunu rakip sahaya yikamiyorsun baska türlü.

Arda ile Diego'yu Galatasaray'da izleme hayalleri kurarken şimdi Madrid'de izliyoruz şu ikili şuan Galatasaray'da olsa ne güzel olurdu bee.

arda bu takima bi alissinda.

onun o meshur falsolu ortalari varya,falcao´yu kral yaparlar.

seneyede atletico reyesi orduspora kiralar.

Reyes'e bize gelmedi diye boşuna saldırmayın.Adam gayet iyi oynuyor.Diego ile uyumlular.Juanfran, Silvio gibi sığırlar varken Reyes'in yedek kalma ihtimali yok.Fizik olarakta baya sağlam gözüküyor.

Cevap: LL 11/12 H:3 | Valencia 1-0 A.Madrid | İkinci Yarı | NTV Spor

Eyvallah Tesekür ederiz abimize.. Benden de ona selam :D

Birde diyorsunuz Arda niye Gittin.. Gitmese kafasiz derdim ben.. Ben Manyak bir Galatasarayliyim ama ben olsam bende giderdim.. Abi adamlar Top oynuyor ya.. Dövüsmüyorlar Top oynuyorlar :D

Diego´ya verilmeyen Penalti Türkiyede verilmese Gündem degisirdi..!! Yönetici olarak gecinen Sovmenler Hakem düdügünü assin..! Ona buna saldirirlardi..!! Hatta o Pozisyona sirf Reyting olsun ilgi cekeyim diye Ahmet Cakar gibi 99 Kisinin Penalti diyecegini bilip kendisi "Diego kendisini yere atti" diyip sov yapardi..!!

Vallahide billahide biz Deliyiz ve bu Türkiye Ligini seyrediyoruz..!! 1 bucuk yasinda Oglum var Allah Uzun ömürler verir insallah ona..! Elimden geldigi kadar Türkiye Liginden uzak tutacagim..! Oglum Macmi seyretmek istiyorsun..? Al sana Bundesliga..! Alsana Ispanya, Ingiltere :) Takimmi tutmak istiyorsun..? Bak Oglum Barcelona :D

Eyvallah :)

falcao´lu takimda kanatsiz oynamak......4-3-3de BAM´i oynatmak gibidir.

Üst Alt